Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim był Bryan Randall, partner Sandry Bullock? Kochali się przez lata. Jego chorobę do końca utrzymywali w tajemnicy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.08.2023 07:51

Kim był Bryan Randall, partner Sandry Bullock? Kochali się przez lata. Jego chorobę do końca utrzymywali w tajemnicy

Sandra Bullock i Bryan Randall, fot. fot. Felipe Ramales / Splash News / East News
Sandra Bullock i Bryan Randall, fot. fot. Felipe Ramales / Splash News / East News

Partner Sandry Bullock Bryan Randall nie żyje. O śmierci ukochanego popularnej amerykańskiej aktorki poinformowała jego rodzina. Mężczyzna przez ostatnie lata zmagał się z chorobą. Kim był Bryan Randall?

Partner Sandry Bullock Bryan Randall nie żyje

Bryan Randall, z którym Sandra Bullock spędziła ostatnie osiem lat, nie żyje. Nieoczekiwana śmierć ukochanego gwiazdy nastąpiła w trzy lata po zdiagnozowaniu u niego stwardnienia zanikowego bocznego.

O śmierci 57-letniego partnera aktorki w poruszającym wpisie powiadomiła rodzina zmarłego. Jego bliscy zdradzili również, dlaczego media nigdy nie dowiedziały się o problemach zdrowotnych mężczyzny.

Bryan już na wczesnym etapie zadecydował, że chce zachować swoją chorobę w tajemnicy, a ci z nas, którzy się nim opiekowali, zrobili wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić jego prośbę - czytamy w oświadczeniu.

Sandra Bullock z partnerem 1.png
Bryan Randall, partner Sandry Bullock nie żyje, fot. Felipe Ramales / Splash News/EAST NEWS
Dariusz Pachut przerwał milczenie po rozstaniu z Dodą. Jasno przedstawił swoje stanowisko

Sandra Bullock i Bryan Randall. Historia miłości

Sandra Bullock i Bryan Randall bardzo dbali o swoją prywatność, dlatego media miały bardzo ograniczony dostęp do ich życia. Para zaczęła spotykać się w 2015 r. Aktorka miała za sobą rozwód, a jej nowy partner śmierć partnerki, która zmarła na skutek uzależnienia od narkotyków.

Zakochani cieszyli się wspólnie trójką dzieci: dwójką adoptowaną przez gwiazdę (13-letnim Louisem i 11-letnią Lailą) oraz 30-letnią dziś Skylar, będącą owocem poprzedniego związku mężczyzny.

Sandra Bullock z partnerem 2.png
Bryan Randall, partner Sandry Bullock nie żyje, fot. JosiahW / Gachie / Splash News/EAST NEWS

Kim był Bryan Randall, partner Sandry Bullock?

Bryan Randall pracował jako model, jednak jego największą pasją było fotografowanie. Zajmował się nim profesjonalnie, specjalizując się przede wszystkim w zdjęciach wykonywanych dzieciom.

To właśnie dzięki swojemu zajęciu poznał Sandrę Bullock, będąc zatrudnionym na urodzinach jej syna Louisa w 2015 r. Przyjaciele wspominali go jako niezwykle serdecznego i otwartego człowieka.

Był bardzo zabawny, bardzo uprzejmy, bardzo zabawny i miał trochę stylu złego chłopca, choć bardziej z powodu swojego wyglądu niż zachowania. Nie chcę brzmieć jak wszyscy inni, ale był po prostu miłym facetem! - podsumował jego osobowość fotograf George Kartis na łamach “Us Weekly”.

Zobacz zdjęcia:

Sandra Bullock 1.png
Sandra Bullock, fot. SplashNews.com/East News
Partner Sandry Bullock.png
Bryan Randall, partner Sandry Bullock, fot. JosiahW / Gachie / Splash News/EAST NEWS
Sandra Bullock 2.png
Sandra Bullock, fot. SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News