Tyle trzeba zapłacić za piwo i przekąski na PGE Narodowym. Kibice Polski zdębieli, gdy zobaczyli cennik

Mecze reprezentacji Polski to dla wielu kibiców nie tylko sportowe emocje, ale i okazja do wspólnego świętowania. Niestety, zanim fani mogli cieszyć się rywalizacją na boisku, wielu z nich przeżyło szok, widząc ceny przekąsek i napojów na PGE Narodowym. Ile trzeba zapłacić?
Pasmo porażek polskiej reprezentacji
Poprzedni rok nie był łatwy dla reprezentacji Polski. Kibiców rozczarowały występy na Euro 2024, gdzie Biało-Czerwoni nawet nie wyszli z grupy, a później spadek do niższej dywizji Ligi Narodów po porażce ze Szkocją 1:2 na PGE Narodowym. Kibice mieli pełne prawo czuć rozczarowanie, ale mimo to wielu z nich wciąż wierzy w drużynę i chce ją wspierać.
Teraz piłkarze wracają na stołeczny stadion, aby rozpocząć walkę o awans na mistrzostwa świata 2026. Chociaż nastroje wokół reprezentacji są mieszane, to ponad 54 tysiące kibiców pojawiło się na stadionie, by dopingować Polskę. Jednak dla wielu fanów szok nastąpił jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, kiedy zobaczyli ceny jedzenia i napojów na stadionie.

Fani martwią się o awans na mundial i cenę kiełbasek na stadionie
W ramach eliminacji do mundialu 2026 Polska rozpoczęła rywalizację w grupie G, a pierwszym rywalem została Litwa. Mecz rozpoczął się w piątek 21 marca o godzinie 20:45, a stadion wypełnił się kibicami spragnionymi sportowych emocji.
Polacy w tej fazie eliminacji będą musieli zmierzyć się także z Maltą, Finlandią oraz przegranym marcowego ćwierćfinału Ligi Narodów (Hiszpanią lub Holandią). Kolejne spotkanie Biało-Czerwoni rozegrają już w poniedziałek 24 marca przeciwko Malcie.
Choć wielu kibiców liczy na dobry start reprezentacji w eliminacjach, to nie tylko wydarzenia boiskowe przykuły uwagę. Tym razem to ceny jedzenia i napojów na stadionie stały się gorącym tematem rozmów.
Szokujące ceny na PGE Narodowym
Większość kibiców z pewnością w trakcie meczu chciałaby coś przekąsić lub napić się piwa. Niestety, ceny na stadionie sprawiają, że nawet za mały posiłek trzeba zapłacić tyle, co za obiad w restauracji! Jak wysokie są tamtejsze ceny?
Kiełbaska z bułką, keczupem i musztardą kosztuje 30 zł, a zapiekanka 25. Wiele osób z pewnością jest w stanie tyle zapłacić, a ile kosztują mniejsze przekąski? Za popcorn zapłacimy 25 zł, a za naczosy aż 39 zł.
Jeżeli chodzi o napoje, to piwo (0,4 l, lane) lub bezalkoholowe (0,5 l) - 22 zł, zaś zakup zestawu 6 piw kosztuje 125 zł. Za sok do piwa - dodatkowo 3 zł. Napoje gazowane (0,5 l) to koszt 16 zł, zaś woda (0,5 l), soki owocowe (0,33 l) - 14 zł.
Dla kibiców, którzy nie chcą płacić za każdą przekąskę osobno, dostępne są zestawy:
- Zapiekanka, hot-dog, popcorn + cola - 39 zł
- Zapiekanka, hot-dog, popcorn + piwo - 45 zł
- Naczosy + cola - 53 zł
- Nachosy + piwo - 59 zł
Co sądzicie o takich cenach?






































