Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" zaręczona
Karolina Kurek
Karolina Kurek 04.07.2024 17:20

Tylko u nas. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" zaręczona

Magdalena Perlińska
fot. KAPiF

Magdalena Perlińska to jedna z najbardziej popularnych tancerek programu "Taniec z gwiazdami'. Ukochany uczestniczki programu w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradził, jakie ma plany względem ukochanej. 

Magdalena Perlińska w "Tańcu z gwiazdami"

Ostatnia edycja “Tańca z gwiazdami” okazała się ogromnym sukcesem wśród telewidzów i przyniosła stacji telewizyjnej Polsat wysokie wyniki oglądalności. Nie zabrakło głośnych nazwisk w polskim show-biznesie. Na parkiecie mogliśmy podziwiać m.in. Roksanę Węgiel, Maffashion, Macieja Musiała, czy Dagmarę Kaźmierską. 

Wśród tancerzy pojawiły się nowe twarze. Wśród nich można wymienić m.in. Michała Kassina, Michała Danilczuka, czy Magdalenę Perlińską. Ostatnia z wymienionych została sparowana z dziennikarzem Radia ZET Kamilem Baleją. 

Wówczas w mediach pojawiły się spekulacje o romansie pary. Kamil i Magda jednak szybko zdementowali plotki. Dziennikarz od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim, a tancerka również jest zakochana. 

Kto jest jej wybrankiem?

Zygmunt Chajzer w mocnym wywiadzie z Sołtysikiem. Nagle padło pytanie o Filipa Tylko u nas. Kolejna gwiazda "PnŚ" z nową posadą

Magda Perlińska z "Tzg" zaręczona?

Magda Perlińska, znana z programu “Taniec z gwiazdami” od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Jej ukochany to przedsiębiorca, Jakub Bartoszek, który na co dzień działa w branży kryptowalut. Zakochani rzadko udostępniają wspólne kadry w mediach społecznościowych, zachowując szczęśliwe chwile wyłącznie dla siebie. 

Jak udało się dowiedzieć Światu Gwiazd, Bartoszek często obdarowuje piękną tancerkę drogimi prezentami. Podarował jej już piękny pierścionek, jednak jak wyznał, nie jest to jeszcze ten najważniejszy. Partner Perlińskiej zdradził, że planuje oświadczyny!

Magda dostała ode mnie już Pierścionek z diamentem. Nie jest to jednak ten właściwy zaręczynowy. Jesteśmy parą ale muszę uklęknąć przed nią i podarować ten właściwy, który założę na ten palec co powinien - wyznał Jakub Bartoszek w rozmowie ze Światem Gwiazd. 

"Taniec z gwiazdami" w Polsacie

“Taniec z gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. W latach 2005-2011 emitowany przez stację telewizyjną TVN. W 2014 roku ponownie jest dostępny dla telewidzów, tym razem w Polsacie. Prowadzącym od tego czasu jest Krzysztof Ibisz. Początkowo partnerowała mu Anna Głogowska, a z czasem władze stacji podjęły decyzję o zastąpieniu jej Pauliną Sykut. 

Przez kilka edycji współpracowała z nimi również Izabela Janachowska. Skład jurorski zmieniał się na przestrzeni lat. W ostatniej edycji tę funkcję pełnili Iwona Pavlović, która jest związana z show od pierwszej edycji, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Wygoda. 

Magdalena Perlińska, Jakub Bartoszek, fot. KAPiF
Magdalena Perlińska, Jakub Bartoszek, fot. KAPiF
Magdalena Perlińska, Jakub Bartoszek, fot. KAPiF
Magdalena Perlińska, Jakub Bartoszek, fot. KAPiF