Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zygmunt Chajzer w mocnym wywiadzie z Sołtysikiem. Nagle padło pytanie o Filipa
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.07.2024 22:27

Zygmunt Chajzer w mocnym wywiadzie z Sołtysikiem. Nagle padło pytanie o Filipa

Zygmunt Chajzer
fot. KAPiF; Świat Gwiazd Exclusive

Zygmunt Chajzer udzielił wywiadu w studiu Świata Gwiazd. Andrzej Sołtysik poruszył z nim najbardziej niewygodne tematy, w tym ten dotyczący syna. Co powiedział na temat ostatnich działalności Filipa Chajzera?

Zygmunt Chajzer ma problem z synem Filipem?

Zygmunt Chajzer w przeszłości miał świetne kontakty z synem. Doświadczony showman, dziennikarz i prezenter występował nawet wraz z synem w programach rozrywkowych, jak “Ameryka Express”. Pojawiał się też na widowni, kiedy Filip występował w “Tańcu z gwiazdami”. A jednak z ostatnich wiadomości Filipa wynikało, że ojciec i syn mają sobie coś do wyjaśnienia.

Co mnie tu trzyma? Mama. Matka mojego dziecka i tak ogranicza mój kontakt z synem. Relacja z ojcem też nie jest łatwa. Mam dosyć. Polskiej zimy też – napisał w sieci kilka miesięcy temu Filip, kiedy rozważał wyprowadzkę za granicę.

Młody Chajzer nie ma ostatnio łatwo. Afera związana z jego fundacją, a później kontrowersje z jego biznesem gastronomicznym mocno nadszarpnęły jego wizerunek. Co o tym wszystkim mówi teraz Zygmunt?

Damian Kordas w pierwszym takim wywiadzie. Opowiedział o życiu z nieuleczalną chorobą Filip Chajzer skomentował głośną aferę. "Nie potrafię wybaczyć sobie jednej sytuacji"

Zygmunt Chajzer w wywiadzie: co powiedział o Filipie?

Zygmunt wyznał, że plany wznowionego teleturnieju “Idź na całość”, który miał ruszyć tej jesieni, upadły. Miał on prowadzić go z synem Filipem. Temat jednak umarł. Młody Chajzer podobno dostał za to propozycję walki we freak fightach. Dowiedzieliśmy się tego ostatnio z ust zawodnika, który porzucił tę ścieżkę kariery. Sebastian Fabijański wyznał w rozmowie z Pudelkiem, że odmówił walki na gali Fame MMA 22, która miała odbyć się właśnie z… Filipem Chajzerem. Jak komentuje to Zygmunt?

Jeśli podjął taką decyzję… Niech spróbuje – powiedział ze śmiechem, ale bardzo zwięźle jego ojciec.

A co z nowym kebabowym biznesem Filipa? I ten temat został poruszony.

Zygmunt Chajzer o wyczynach Filipa Chajzera

Kiedy Andrzej Sołtysik próbował podpytać Zygmunta o Filipa, sam szybko zauważył, że rozmówca z klasą zbywa jego pytania. Nagle jednak starszy Chajzer zdecydował się wyjaśnić, czemu tak się dzieje.

Ja się dowiaduję tylko zwykle, co tam u niego. A to deweloperem został i zajmuje się nieruchomościami… Choć o kebabie wiedziałem od dawna. To było jego marzenie, które zrealizował. Kolejki są duże, ale jak chcesz coś dobrego, to trzeba pocierpieć. Jest plan franczyzy, myślę, że to jest dobry pomysł – podsumował.

Warto jednak wspomnieć, że i w tym biznesie nie obyło się bez problemów Filipa. Więcej o tej sprawie przeczytacie tutaj.

Cały wywiad z Zygmuntem Chajzerem obejrzycie poniżej:

Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer, wywiad, afery
Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer, “Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF