Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Karolina Pisarek szczerze o założeniu rodziny. Wyjawiła swoje plany
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.08.2023 17:22

Tylko u nas: Karolina Pisarek szczerze o założeniu rodziny. Wyjawiła swoje plany

Karolina Pisarek o założeniu rodziny, fot. swiatgwiazd.pl
Karolina Pisarek o założeniu rodziny, fot. swiatgwiazd.pl

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub w ubiegłym roku. W rozmowie ze Światem Gwiazd gwiazda “Top Model” wyjawiła, czy małżeństwo planuje potomstwo oraz jak ustosunkowuje się do kwestii rodzicielstwa.

Karolina Pisarek i Roger Salla

O ślubie Karoliny Pisarek i Rogera Salli rozpisywały się niemal wszystkie media w Polsce. Nic dziwnego, ceremonia, z której zdjęcia szybko trafiły do prasy, okazała się być jedną z najpiękniejszych, w jakich udział brały polskie gwiazdy.

Plotkowano, że modelka i spadkobierca fortuny wydali na uroczystość krocie i dążyli do tego, by każdy element najważniejszego dnia w ich życiu był dopięty na ostatni guzik. Trzeba przyznać, że efekt końcowy był powalający.

Angus Cloud nie żyje. Aktor serialu "Euphoria" miał 25 lat. Tydzień wcześniej pochował swojego ojca

Karolina Pisarek ma instynkt rodzicielski?

Podczas premiery filmu “Barbie” redakcja Świata Gwiazd miała okazję porozmawiać z Karoliną Pisarek, która opowiedziała nam m.in. o swoich wiernych pupilach - psach Simbie i Baloo.

Niezwykła radość i entuzjazm, z jakim gwiazda opisywała swoich podopiecznych skłoniło naszą dziennikarkę do zapytania jej o potencjalny instynkt macierzyński. Okazało się, że modelka planuje mieć dzieci.

Karolina Pisarek o kwestii dzieci

To nie jest sekret, że prędzej czy później założymy rodzinę, pewnie później niż prędzej, bo ja teraz chcę się skupić na pracy, natomiast nie wykluczamy tego. Jesteśmy małżeństwem, to jest chyba normalne, że takie rzeczy się planuje. Każdy ma indywidualne podejście - orzekła Karolina Pisarek w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Jak zaznaczyła modelka, małżeństwo nie zamierza się jednak spieszyć. Jak łatwo można wywnioskować, gwiazda chce poczuć się w pełni gotową na ten krok i podchodzi do sprawy potomstwa bardzo odpowiedzialnie.

Zobacz zdjęcia:

Karolina Pisarek 1.png
Karolina Pisarek zdradziła, że planuje dzieci, fot. KAPiF
Karolina Pisarek 2.png
Karolina Pisarek na premierze “Barbie”, fot. KAPiF