Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Tzg": odważnie ubrana Kajra zatańczyła z mamą
Michał Fitz
Michał Fitz 28.09.2021 02:00

"Tzg": odważnie ubrana Kajra zatańczyła z mamą

Kajra
instagram.com/superkajra

Choć to oczywiście taniec powinien być czynnikiem, który przyciąga spojrzenia widzów popularnego show, nie zawsze tak jest. W trakcie wczorajszego występu Kajry widzowie mogli bowiem skupić się na czymś zupełnie innym.

Przekonała się o tym Kajra. Mimo tego, że żona Sławomira zatańczyła świetnie, widzowie programu równie chętnie co jej występ komentowali także jej ubiór.

Kajra tańczy w skąpym stroju

We wczorajszym odcinku Tańca z Gwiazdami uczestnicy występowali wraz z bliskimi im osobami. Kajra zdecydowała się zatańczyć ze swoją mamą, która zgodziła się na występ pomimo endoprotezy biodra.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Oczywiście w występie brał udział również Rafał Maserak. Cała trójka zatańczyła charlestona i zgarnęła za niego bardzo wysokie, bo opiewające aż na 35 punktów noty.

Widzowie z kolei chętnie wystawiliby noty za co innego, konkretnie strój uczestniczki. Ze względu na specyfikę tego konkretnego tańca, który wymaga wielu wymachów i wykopów, Kajra była ubrana w kreację, która odsłaniała jej całe, zgrabne i długie nogi. Imponowała także dekoltem.

Kajra w Tańcu z Gwiazdami

Wczorajszy odcinek potwierdził tylko, że Kajra jest jedną z faworytek do zwycięstwa w całym programie. Pomimo trudnego technicznie tańca otrzymała wysokie noty, a za plecami zostawiła już połowę uczestników.

Wczorajszy taniec okazał się bowiem ostatnim dla Kingi Sawczuk. Na placu boju o końcowy tryumf pozostała jeszcze Sylwia Bomba, Oliwia Bieniuk, Łukasz Jurkowski i Piotr Mróz.

Zobacz posty:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Kajra