Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Victoria Beckham nietrzeźwa na imprezie. Wideo trafiło do sieci. Nieźle zaszalała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.02.2024 13:50

Victoria Beckham nietrzeźwa na imprezie. Wideo trafiło do sieci. Nieźle zaszalała

Victoria Beckham
Victoria Beckham zaszalała na imprezie, fot. Instagram

Victoria Beckham w sobotę pojawiła się na oficjalnej premierze filmu "Lola" u boku swojego syna oraz synowej. Trio lśniło przed obiektywami aparatów, jednak w internecie huczy od nagrania po ceremonii. Wspólna impreza zakończyła się niezłym szaleństwem. Modelka i piosenkarka dała popis na parkiecie.

Victoria Beckham na premierze filmowej z dziećmi

Victoria i David Bechkamowie doczekali się czworga dzieci. Najstarszy syn, Brooklyn Beckham w 2022 roku ożenił się z amerykańską aktorką oraz reżyserką, Nicolą Peltz. To jej sukces świętowała gwiazda Spice Girls wraz z synami w minioną sobotę.

Victoria, Cruz i Brooklyn pojawili się na oficjalnej premierze filmu "Lola" w reżyserii Nicoli Peltz. Dla 29-latki był to debiut za kamerą. Sama w produkcji wcieliła się w tytułową rolę. Nic dziwnego, że podczas głośnego wydarzenia mogła liczy na wsparcie rodziny męża. Bliscy wykazali się ogromną inicjatywą. Na ściankach nie zabrakło uroczych zdjęć, które ujawniły, jak bliskie relacje łączą całą czwórkę gwiazd.

Była członkini zespołu Spice Girls pojawiła się w czarnym eleganckim garniturze oraz prostych szpilkach. Wśród bliskich to jednak reżyserka wyróżniała się najbardziej w białej stylizacji. Po uroczystej części premiery rodzina wybrała się na wspólne świętowanie. Tam zdecydowanie gwiazdą wieczoru została Victoria Beckham.

Victoria Beckham
Victoria Beckham zaszalała na imprezie, fot. East News
Kochanka Beckhama przerywa milczenie i pogrąża Davida. "Przeze mnie Victoria cierpiała" Beckham NAGLE stał się wrogiem publicznym. Media chciały go zniszczyć, a kibice? Oj, lepiej nie mówić...

Victoria Beckham hucznie świętowała. premierę

W internecie pojawiło się nagranie imprezy po uroczystej premierze, w której uczestniczyła Victoria Beckham wraz z bliskimi. W takim wydaniu jeszcze nikt jej nie widział. Podczas wieczornej zabawy była wręcz królową parkietu. Wszystko ze względu na repertuar.

Na krótkim nagraniu widzimy, jak żona Davida Beckhama wraz z synem i synową doskonale bawi się przy utworze "Wannabe" zespołu Spice Girls. W przeszłości gwiazda sama wykonywała ten przebój przed tysiącami fanów, a dziś podobnie do nich tańczyła bez opamiętania wśród rodziny i przyjaciół.

Uwagę internautów przykuło także zachowanie Victorii Beckham. Gwiazda tego wieczoru pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa. Komentarze nie cichną. 

Victoria Beckham imprezuje z synem i synową

Rodzina słynnego piłkarza hucznie świętowała filmowy sukces Nicoli Peltz. Imprezę wypełniły nie tylko ponadczasowe przeboje, ale także alkohol. Na nagraniu widać, że Victoria Beckham spuściła z tonu przy najbliższej rodzinie.

Czułe objęcia z synową, taniec w rytm muzyki, czy interakcja z synem trzymającym napój wysokoprocentowy to tylko część kadrów z sobotniej nocy gwiazdy. Internauci nie mogli uwierzyć w jej zachowanie. Już na pierwszy rzut oka widać, że wybrała zabawę z procentami, co sami zauważyli w komentarzach.

  • Ona jest taka pijana. Kocham to. 
  • Bycie pijanym to jedyny sposób, by znowu tańczyła do piosenek Spice Girls. 
  • Ale się upiła! to i tak moja ulubienica. 

Zobaczcie, co się działo na głośnej imprezie:

Victoria Beckham
Victoria Beckham zaszalała na imprezie, fot. Instagram
Victoria Beckham
Victoria Beckham zaszalała na imprezie, fot. Instagram
Victoria Beckham
Victoria Beckham zaszalała na imprezie, fot. Instagram
Victoria Beckham
Victoria Beckham zaszalała na imprezie, fot. Instagram
Victoria Beckham
Victoria Beckham zaszalała na imprezie, fot. Instagram