Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Viki Gabor obraziła uwielbianą przez miliony gwiazdę, nie gryzła się w język. "Jest brzydka"
Michał Fitz
Michał Fitz 06.06.2023 19:39

Viki Gabor obraziła uwielbianą przez miliony gwiazdę, nie gryzła się w język. "Jest brzydka"

Viki Gabor
tiktok.com/wirtualnapolska

Viki Gabor do tej pory chętnie mówiła o swoich idolach i inspiracjach ze świata show-biznesu. Jak się okazuje, młoda gwiazda ma także pewne antypatie, o których nie boi się mówić wprost. Właśnie wyznała, za kim nie przepada. Zdecydowała się nawet na stanowczy przytyk względem urody tej osoby.

Wokalistka rozwinęła ten wątek w ramach rozmowy z “Wirtualną Polską”. Kogo więc nie darzy sympatią?

Kogo nie lubi Viki Gabor?

We wspomnianym wywiadzie padło pytanie o ukochaną Justina Biebera, Hailey. Choć wydawało się, że Viki rzuci jakąś standardową, prostą odpowiedzią, młoda piosenkarka mocno zaangażowała się w temat. Od razu było widać, że amerykańska celebrytka nie jest jej obojętna.

Gabor przyznała, że nie przepada za nią, bo ta kiedyś była wielką fanką Seleny Gomez, byłej partnerki jej obecnego męża, a teraz nie wypowiada się o niej najlepiej. Stąd właśnie antypatia do Hailey. Nic nie wskazuje na to, by to nastawienie miało się zmienić.

To naprawdę to samo mieszkanie?! Kasia Cichopek pokazała efekty remontu. Co za luksus!

Viki Gabor o urodzie Hailey Bieber

Viki Gabor nie poprzestała tylko na stwierdzeniu, że za żoną Biebera nie przepada. Poszła o krok dalej i wprost wyznała, że według niej “jest brzydka”. Swoją wypowiedź skwitowała wymownym wybuchem śmiechu. Czy w takim razie to był żart?

Nawet jeśli, to fani nie odebrali go zbyt dobrze. Pod filmikiem jest sporo komentarzy, w których internauci zaznaczają, że Viki nie wypadało tak powiedzieć na głos, nawet jeśli tak uważa. Inni z kolei atakowali ją, twierdząc, że sama nie jest zbyt piękna.

- Masakra, fatalnie się jej słucha. Chyba się w główce poprzewracało — stwierdza jeden z internautów.

Viki Gabor o swoim wyglądzie

W tej samej rozmowie Viki została także zapytana o to, jak reaguje na zarzuty dotyczące jej wyglądu. Spora część opinii publicznej zarzuca jej bowiem, że ta przesadnie maluje się jak na swój wiek. Okazuje się, że po młodej wokalistce raczej to spływa.

- Dalej maluje się tak, jak chcę. Jeśli moi rodzice nie mają nic do tego, to i wy nie powinniście mieć odpowiedziała na zarzuty piosenkarka.

Zobacz post:

@wirtualnapolska Viki Gabor w ogniu pytań 🔥 Co myśli gdy czyta, że za mocno się maluje? #vikigabor #wywiad #plotki #haileybieber #premiera #piosenkarka ♬ dźwięk oryginalny - Wirtualna Polska
Tagi: Viki Gabor