Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler miała do czynienia z mafią

PAWEL SKRABA/East News

W przeszłości Magda Gessler miała do czynienia z mafią. Cała rodzina potrzebowała ochrony

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Magda Gessler szykuje się do wydania własnej autobiografii. W książce restauratorki nie zabraknie wypowiedzi jej bliskich. Jednej z nich udzieliła niedawno Lara Gessler. Córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" opowiedziała o rodzinnym incydencie z mafią. "Mieliśmy ochronę 24/7" – mówiła, wspominając o czyhającym na nich niebezpieczeństwie.

W swojej autobiografii Magda Gessler zdradziła wiele nieznanych dotąd epizodów ze swojego życia. Jeden z nich można dostać zawrotu głowy. Okazuje się, że rodzina restauratorki miała w przeszłości do czynienia z mafią.

  • Magda Gessler jest najsłynniejszą restauratorką w Polsce

  • Gwiazda „Kuchennych rewolucji” wydała autobiografię

  • Do sieci trafił materiał z wypowiedzią Lary Gessler

  • Córka restauratorki zdradziła, że jej rodzinę nachodziła mafia

Magda Gessler cieszy się opinią najpopularniejszej restauratorki w Polsce. Gwiazda TVN od ponad dziesięciu lat prowadzi program „Kuchenne rewolucje”. W każdym odcinku stara się pomóc właścicielom najbardziej potrzebujących lokali gastronomicznych w kraju.

Autobiografia Magdy Gessler

Fani Magdy Gessler podziwiają nie tylko jej talent kulinarny, ale także barwną i charakterystyczną osobowość. Świadoma tego restauratorka chce, by sympatycy mogli poznać ją jak najlepiej. Wobec tego przygotowała dla nich wyjątkową niespodziankę. Na księgarnianych półkach pojawiła się już kolejna autobiografia. Przypomnijmy, że tygodni temu własną opowieść wydała Beata Kozidrak (więcej TUTAJ).

Rodzina Magdy Gessler miała do czynienia z mafią

W książce Magdy Gessler pojawiło się wiele szczegółów z jej życia zawodowego, ale i prywatnego. Wspomnieniom restauratorki towarzyszą wypowiedzi jej najbliższych. Jednego z komentarzy udzieliła niedawno Lara Gessler. Do sieci trafił już nawet materiał promocyjny.

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba wybrała się na wakacje. Kto jej towarzyszy?

CZYTAJ DALEJ

- To był trudny czas. Córka zasypiająca z magazynkiem i amunicją – napisała Magda Gessler na Instagramie.

O magazynku i nabojach wspomniała też Lara Gessler. W opublikowanym jakiś czas temu przez jej mamę nagraniu internauci mogą usłyszeć, jak celebrytka wraca pamięcią do swojego dzieciństwa i opowiada o mafii, która nachodziła jej bliskich. Przestępcy mieli żądać od Magdy Gessler haraczu. Ta jednak pozostawała nieugięta.

Ponieważ Magda Gessler nie miała zamiaru płacić, jej rodzina żyła w ciągłym niebezpieczeństwie. Wobec tego bliskim restauratorki przez całą dobę towarzyszyła ochrona. Jak wspominała Lara, pilnujący ich panowie mieli dawać jej broń. Ona w nocy bawiła się nabojami.

- Mieliśmy ochronę 24/7 (…) Ja się budziłam, oni robili pompki. Nie chciałam w nocy spać, dawali mi magazynek. Ja sobie wkładałam naboje, wyjmowałam naboje – dodała.

Do opisanego przez Larę Gessler incydentu miało dojść w latach 90. ubiegłego wieku. Jak wynika z jej opowieści, mafia zbierała wówczas haracz na całej starówce. Na szczęście rodzina celebrytki ma już te przykre wydarzenie za sobą.

Poniżej znajdziecie cały materiał:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

sylwia bomba

Plotki

Jak Sylwia Bomba zachowuje się za kulisami "Tańca z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
joanna opozda

Plotki

Ojciec Joanny Opozdy miał wypadek. Przyjął ostatnie namaszczenie

Czytaj więcej >
Tomasz Oświeciński

Plotki

Tomasz O. wypowiedział się ws. zarzutów prokuratury

Czytaj więcej >
Tomasz O

Plotki

Tomasz O. dostał poważne zarzuty. Jest podejrzewany o posługiwanie się fałszywą fakturą

Czytaj więcej >

Plotki

Michał Celeda walczy o życie żony. Dziennikarz Radia Zet wystosował ważny apel

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa

Plotki

Menadżerka gwiazd opowiedziała o przyjęciach urodzinowych w domu Lecha Wałęsy

Czytaj więcej >