Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler miała do czynienia z mafią

PAWEL SKRABA/East News

W przeszłości Magda Gessler miała do czynienia z mafią. Cała rodzina potrzebowała ochrony

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Magda Gessler szykuje się do wydania własnej autobiografii. W książce restauratorki nie zabraknie wypowiedzi jej bliskich. Jednej z nich udzieliła niedawno Lara Gessler. Córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" opowiedziała o rodzinnym incydencie z mafią. "Mieliśmy ochronę 24/7" – mówiła, wspominając o czyhającym na nich niebezpieczeństwie.

  • Magda Gessler jest najsłynniejszą restauratorką w Polsce

  • Gwiazda „Kuchennych rewolucji” chce wydać autobiografię

  • Do sieci trafił materiał z wypowiedzią Lary Gessler

  • Córka restauratorki zdradziła, że jej rodzinę nachodziła mafia

Magda Gessler cieszy się opinią najpopularniejszej restauratorki w Polsce. Gwiazda TVN od ponad dziesięciu lat prowadzi program „Kuchenne rewolucje”. W każdym odcinku stara się pomóc właścicielom najbardziej potrzebujących lokali gastronomicznych w kraju.

Autobiografia Magdy Gessler

Fani Magdy Gessler podziwiają nie tylko jej talent kulinarny, ale także barwną i charakterystyczną osobowość. Świadoma tego restauratorka chce, by sympatycy mogli poznać ją jak najlepiej. Wobec tego przygotowała dla nich wyjątkową niespodziankę.

Na księgarnianych półkach już wkrótce ma pojawić się kolejna autobiografia. Przypomnijmy, że kilka dni temu własną opowieść wydała Beata Kozidrak (więcej TUTAJ). Teraz na to wydarzenie oczekuje Magda Gessler. Zebrany materiał może zaskoczyć fanów.

Rodzina Magdy Gessler miała do czynienia z mafią

Jak donoszą media, w książce Magdy Gessler ma pojawić się wiele szczegółów z jej życia zawodowego, ale i prywatnego. Wspomnieniom restauratorki towarzyszyć będą wypowiedzi jej najbliższych. Jednego z komentarzy udzieliła niedawno Lara Gessler. Do sieci trafił już nawet materiał promocyjny.

- To był trudny czas. Córka zasypiająca z magazynkiem i amunicją – napisała Magda Gessler na Instagramie.

O magazynku i nabojach wspomniała też Lara Gessler. W opublikowanym przez jej mamę nagraniu internauci mogą usłyszeć, jak celebrytka wraca pamięcią do swojego dzieciństwa i opowiada o mafii, która nachodziła jej bliskich. Przestępcy mieli żądać od Magdy Gessler haraczu. Ta jednak pozostawała nieugięta.

Ponieważ Magda Gessler nie miała zamiaru płacić, jej rodzina żyła w ciągłym niebezpieczeństwie. Wobec tego bliskim restauratorki przez całą dobę towarzyszyła ochrona. Jak wspominała Lara, pilnujący ich panowie mieli dawać jej broń. Ona w nocy bawiła się nabojami.

- Mieliśmy ochronę 24/7 (…) Ja się budziłam, oni robili pompki. Nie chciałam w nocy spać, dawali mi magazynek. Ja sobie wkładałam naboje, wyjmowałam naboje – dodała.

Do opisanego przez Larę Gessler incydentu miało dojść w latach 90. ubiegłego wieku. Jak wynika z jej opowieści, mafia zbierała wówczas haracz na całej starówce. Na szczęście rodzina celebrytki ma już te przykre wydarzenie za sobą.

Poniżej znajdziecie cały materiał:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >
Monika_Richardson

Plotki

Związek Richardson i Wojterkowskiego kwitnie. Zakochani wybrali się w podróż

Czytaj więcej >
Piotr Woźniak-Starak czarno-białe

Plotki

Grób Piotra Woźniaka-Staraka w remoncie. Tabloid: "deski i wystające pręty"

Czytaj więcej >
Zdziwiona Katarzyna Dowbor

Plotki

"Nasz nowy dom": sąsiedzi piszą donosy na rodziny. Producentka programu opowiedziała o kulisach programu

Czytaj więcej >