Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > W swojej autobiografii Magda Gessler opowiedziała o romansie z Piotrem Adamczykiem. Zdradziła, jak wyglądały spotkania
Alicja Czepli
Alicja Czepli 16.06.2021 02:00

W swojej autobiografii Magda Gessler opowiedziała o romansie z Piotrem Adamczykiem. Zdradziła, jak wyglądały spotkania

Magda_Gessler
east news / Jakub Kamiński

Magda Gessler w napisanej niedawno autobiografii otworzyła się między innymi na temat jej głośnego romansu sprzed lat. Relacja łączyła ją z... Piotrem Adamczykiem.

  • Magda Gessler promuje swoją autobiografię

  • W książce po raz pierwszy porusza wprost wiele tematów - między innymi romans z Piotrem Adamczykiem

  • Restauratorka podzieliła się szczegółami burzliwej relacji.

Magda Gessler jest w trakcie promocji wydanej dopiero co autobiografii, zatytułowanej zwięźle ,,Magda". W książce o swoim życiu opisała wiele pikantnych szczegółów. Zaliczyć do nich można głośny romans ze znanym aktorem, Piotrem Adamczykiem.

Magda Gessler wspomina związek z Piotrem Adamczykiem

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej telewizji. Restauratorka stała się popularna dzięki własnemu programowi kulinarnemu ,,Kuchenne rewolucje". Jest także barwną osobowością medialną, chętnie wypowiadającą się na różne tematy. Teraz jest w trakcie promowania własnej autobiografii.

W biografii restauratorka wspomniała głośny romans sprzed lat. Choć w samej książce nie wspomina ukochanego z imienia i nazwiska, nazywając go jedynie ,,znanym aktorem", większość fanów Gessler łatwo skojarzyła tę postać z Piotrem Adamczykiem. Restauratorkę i młodszego o 19 lat aktora w przeszłości połączyło gorące uczucie.

Na zainteresowanie mediów nie trzeba było długo czekać. Gessler wspomina, że ich relacja szybko stała się głośna i wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów, musieli więc się ukrywać.

- Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. (...) Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia - wspomina ze szczegółami restauratorka.

Piotr Adamczyk miał bić się o Magdę Gessler?

Magda Gessler wspomina, że związek zakończył się w równie burzliwy sposób. Choć relacja była szczęśliwa, restauratorka nie odrzucała wówczas zalotów pewnego tajemniczego Kelnera. W końcu doszło do niespodziewanej konfrontacji obu panów.

- Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki - przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca - postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób - pojedynkiem na pięści - wspomina rozemocjonowana Gessler.

Okazało się jednak, że Adamczyk pojedynek fizyczny przegrał i w iście rycerski sposób w związku z tym odszedł od Magdy Gessler. Ta jednak szybko znalazła pocieszenie w ramionach owego Kelnera, z którym udała się na urlop do Brazylii. Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]