Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wersow i Friz zostaną rodzicami. Potwierdzili ciążę w wyjątkowy sposób
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 18.02.2023 19:07

Wersow i Friz zostaną rodzicami. Potwierdzili ciążę w wyjątkowy sposób

Wersow
fot. instagram.com/wersow

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski znani jako Wersow i Friz poinformowali, że spodziewają się dziecka. Para stworzyła teledysk pt. “Ten moment”, w którym potwierdziła dotychczasowe plotki o ciąży. 

Para jest ze sobą od 5 lat, oboje zdobyli rozpoznawalność dzięki “Ekipie”.  Friz postanowił oświadczyć się ukochanej 27 sierpnia 2021 roku, teraz ich rodzina się powiększy. 

Plotki o ciąży Wersow

Od jakiegoś czasu fani zauważyli zmiany w stylizacjach Wersow. Zamieniła bowiem obcisłe stroje na te luźniejsze i pokazywała się głównie w ubraniach, które zakrywały jej sylwetkę. Pod jej postami pojawił się wysyp komentarzy, zastanawiających się fanów czy czasem ich idolka nie jest w ciąży. 

Mi się wydaje, że faktycznie jest w ciąży – napisała jedna z internautek. 

Kto też zauważył, że Wera zawsze na jakieś okazje nosiła dopasowane sukienki, a od jakiegoś czasu nosi luźne ciuchy? Tym razem nawet na urodziny Karola nie ubrała sukienki. I kolejna sprawa, że (...) wyraz twarzy jej się zmienił – dodała kolejna. 

Alicja Majewska wychodzi ze studia "Dzień dobry TVN". Klasa sama w sobie

Wersow jest w ciąży

Weronika Sowa znana jako Wersow jest jedną z najbardziej popularnych twórczyń internetowych. Od jakiegoś czasu fani spekulowali, że ich idolka może być w ciąży. Influencerka postanowiła poinformować o tym, że będzie mamą w utworze pt. “Ten moment”, którą udostępniła na swoim kanale. 

– Jest mi niezmiernie miło, że mogę zaprezentować Wam piosenkę, która ma dla mnie wyjątkowe znaczenie i dzięki niej przekażę Wam szczęśliwą wiadomość. Podzielcie się wrażeniami w komentarzach – napisał Wersow pod teledyskiem.

Fani Wersow i Friza gratulują przyszłym rodzicom

W pierwszej godzinie od publikacji teledysk został wyświetlony przez prawie 100 tysięcy osób. Fani byli pod wrażenie sposobu, w jaki para ogłosiła informacje o potomku. W krótkim czasie pojawiło się tysiące komentarzy, w których internauci gratulowali przyszłym rodzicom. 

Czemu ja się popłakałam?  Cudowne wiadomości . Będziecie wspaniałymi rodzicami. Piękna piosenka – wyznała jedna z internautek. 

Najważniejsze jest to, żeby było zdrowe dziecko nieważne czy dziewczynka, czy chłopiec po prostu, żeby było zdrowe. GRATULACJE – napisała kolejna. 

Chciałabym powiedzieć, że nie widziałam jeszcze tak pięknego ogłoszenia ciąży. Cudne i wzruszające. Szczęścia! – dodała następna. 

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].