Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Ostałowska: Kariera, życie prywatne, rozwód. Kim był mąż gwiazdy "M jak miłość"?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.02.2023 10:40

Dominika Ostałowska: Kariera, życie prywatne, rozwód. Kim był mąż gwiazdy "M jak miłość"?

Dominika Ostałowska
fot. KAPIF

Marty Mostowiak w kultowym serialu „M jak Miłość” . Od tej pory gwiazda nie narzekać na brak usług zawodowych. Niestety, w celu uzyskania kariery zawodowej, jej życie prywatne nie było aż tak sukcesywne, a artystka ma za sobą nieudane małżeństwo.

Dominika Ostałowska świętuje dziś 52. urodziny

Gwiazda takich produkcji jak “M jak Miłość”, “Na dobre i na złe”,"Szadź" czy “Kryminalni” obchodzi dziś swoje 52. urodziny. Aktorka cieszy się ogromną sympatią telewidzów, głównie dzięki swojej roli w hitowym serialu TVP, gdzie pojawia się od 22 lat. Okazało się, że w przeciwieństwie do sukcesywnej kariery, nie układało się jej w życiu prywatnym.

Przed laty niesamowicie głośno było na temat związku Dominiki Ostałowskiej z reżyserem Mariuszem Malcem. Gwiazda nie tylko zostawiła dla niego męża, ale też konkurowała o niego z koleżanką z planu “M jak Miłość”.

Katarzyna Cichopek zamieszka z Kurzajewskim i jego mamą. Nowego domu nie będzie

Dominika Ostałowska zostawiła męża dla znanego reżysera

Nie da się zaprzeczyć, że Dominika Ostałowska nie mogła pochwalić się szczęściem w miłości. Gwiazda przez długi czas była w szczęśliwym związku z Hubertem Zduniakiem, z którym doczekała się swojego jedynego syna Huberta. W pewnym momencie aktorka bez pamięci zakochała się w reżyserze Mariuszu Malcu i podjęła wówczas decyzję o zostawieniu swojej rodziny dla nowego partnera.

Medialne sensacje wokół nowej pary podsycała dotychczasowa partnerka reżysera, która miała okazję współpracować z Dominiką Ostałowską na planie serialu “M jak Miłość”. 

-Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: Dominika, zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać. Była jednak głucha na moje prośby, Mariusz zresztą też. Jak tylko zorientował się, że już o wszystkim wiem, wprowadził się do niej - opowiadała przed laty poruszona Joanna Sydor na łamach “Na żywo”.

 W przeciwieństwie do aktorki, tematu nowego związku matki swojego dziecka nie poruszał Hubert Zduniak, który przez długi czas walczył o ukochaną i prosił ją o kolejną szansę, chociażby przez wzgląd na ich syna. Niestety, Dominika Ostałowska pozostała nieugięta na jego starania i prośby.

Dominika Ostałowska nie miała szczęścia w miłości

Pomimo starań związek zakochanych nie przetrwał próby czasu. Niewyjaśnione sprawy z przeszłości i mnóstwo własnych problemów negatywnie wpływały na relację Dominiki Ostałowskiej i Mariusza Malca. W końcu reżyser znalazł sobie kolejną ukochaną.

Wtedy też aktorka znana z “M jak Miłość” chciała wrócić do swojego byłego męża, jednak Hubert Zduniak nie zamierzał dawać jej kolejnej szansy. Jakiś czas później zdradził, że w końcu udało mu się znaleźć odpowiednią partnerkę i jest szczęśliwie zakochany.

-Nasz czas był dobry, wiele przeżyliśmy, więc to nie jest tak, że mnie tamte wspomnienia bolą. Dziś rozumiem, że to musiało się wydarzyć, abym mógł iść do przodu. Dzięki temu etapowi pojąłem, co jest dla mnie istotne w życiu. Bo przecież nie chodzi jedynie o wzajemną fascynację. Ta się kiedyś kończy. W końcu znalazłem kogoś, z kim poczułem naturalną bliskość. Tak powinno być od początku. Ja nie muszę opowiadać o sobie. Ona po prostu już wszystko wie. Wyczuwam to. Nigdy wcześniej nie było tak jak teraz. Warto było czekać - wyznał Hubert Zduniak w rozmowie dla magazynu “Rewia”.

Dominika Ostałowska przez jakiś czas była łączona również z innym aktorem Grzegorzem Małeckim, jednak żadne z zainteresowanych nigdy nie skomentowało tych doniesień. Obecnie gwiazda jest sama i spełnia się aktorsko. Otwarcie opowiada też o swoich problemach, walce z depresją i terapii.

-Psychoterapia jest fantastycznym sposobem na radzenie sobie z różnymi trudnymi momentami w życiu. To cenna lekcja, tylko trzeba znaleźć odpowiedniego specjalistę. Nie przed każdym się otworzymy. Gdyby ludzie częściej chodzili na terapię, to mniej byłoby nieszczęść, kłótni, złości - zdradziła aktorka podczas rozmowy z tabloidem “Fakt”.

Zobacz zdjęcia:

Dominika Ostałowska 1.jpg
fot. KAPIF
Dominika Ostałowska 2.jpg
fot. KAPIF
Dominika Ostałowska 3.jpg
fot. KAPIF
Dominika Ostałowska 4.jpg
fot. KAPIF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Viva!, Pomponik, WP