Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Alicja Majewska wychodzi ze studia "Dzień dobry TVN". Klasa sama w sobie
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 18.02.2023 16:32

Alicja Majewska wychodzi ze studia "Dzień dobry TVN". Klasa sama w sobie

Alicja Majewska
fot. KAPiF

Alicja Majewska to piosenkarka i autorka wielu hitów takich jak “Być kobietą”, “Odkryjemy miłość nieznaną” czy “Przed nocą i mgłą”. Dziś pojawiła się w “Dzień dobry TVN”, w którym udzieliła wywiadu i wystąpiła na scenie.

Artystka nie schodzi ze sceny od pięciu dekad, ostatnio jednak stan zdrowie zmusił ją do zrobienia sobie krótkiej przerwy. Gdy wychodziła ze studia śniadaniówki, jak zwykle wyglądała jednak kwitnąco.

Alicja Majewska pojawiła się "Dzień dobry TVN"

Piosenkarka została zaproszona na kanapy “Dzień dobry TVN”, gdzie opowiedziała o marzeniach, optymizmie i pogodzie ducha. W rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme zdradziła również, że nigdy nie pragnęła zostać sławną piosenkarką. 

Jak jechałam do Opola w '75 roku, to marzyłam, żeby się nie skompromitować. To nawet nie było, żeby wygrać, śpiewałam w zespole Partita i nagle tu koledzy będą oceniali. (...) No i się okazało, że wręcz przeciwnie wspominała wokalistka.

 Przy ostatniej płycie, która pojawiła się jesienią ubiegłego roku, współpracowała z Arturem Andrusem oraz Włodzimierzem Korczem. Na koniec zaśpiewała utwór “Szalona krewetka".

Rodzina Macieja Kurzajewskiego wkrótce się powiększy. Prezenter o roli dziadka: "Czekam na ten moment"

Alicja Majewska zachwyciła wychodząc ze studoa

30 maja wokalistka skończy 75 lat, nadal zachwyca jednak elegancją i nienagannym wyglądem. Pomimo wieku Majewska nadal kwitnie i prezentuje się zjawiskowo.

Wychodząc ze studia “Dzień dobry TVN” wyglądała nieziemsko w czarnej stylizacji. Autorka hitu “Być kobietą” miała na sobie kurtkę z futerkiem przy kapturze, biało-czarną chustę i odważne skórzane kozaki na obcasie. 

Alicja Majewska w styczniu ogłosiła przerwę

Artystka nieczęsto odpoczywa, niestety jej intensywny styl życia sprawił, że miała kłopoty ze zdrowiem. Miała pęknięte naczynka, które mogłyby skończyć się rozlaniem krwiaka. Przerwa była nieunikniona, aby móc wrócić do zdrowia i dalej koncertować.

To prawda, że robię przerwę, ale te 10 dni to minimum przed bardzo intensywną wiosną, bo będą koncerty promujące moją nową płytę powiedziała w rozmowie z “Plejadą”. - Będę zbierać siły, żeby sprostać państwa oczekiwaniom, żeby nie rozczarować, żebym widziała zachwyconych widzów dodała.

Alicja Majewska (2).jpg
fot. KAPiF
Alicja Majewska (3).jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].