Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Wielka zabawa na koncercie Zenka Martyniuka. Akcent dał popis
Wiola Piróg
Wiola Piróg 24.03.2022 09:47

Wielka zabawa na koncercie Zenka Martyniuka. Akcent dał popis

Zenek Martyniuk
fot. Pawel Wodzynski/East News

Zenek Martyniuk dał koncert w klubie muzycznym Blue Star w Sułkowie. Fani jak zawsze byli zachwyceni świetną zabawą. Król disco polo zaśpiewał swoje największe hity, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie.

W sieci pojawił się filmik z imprezy w klubie muzycznym, na której gości zabawiał Zenek Martyniuk wraz z formacją Akcent. Król disco polo przyciąga tłumy fanów. Tak było i tym razem.

Zenek Martyniuk wystąpił w klubie

Zenek Martyniuk zapewnia dobrą zabawę na każdej imprezie. Dowodem na to jest opublikowany w sieci filmik z koncertu w jednym z klubów muzycznych, na którym jak zwykle król disco polo porwał fanów, którzy śpiewali razem.

Na opublikowanym na YouTubie filmiku piosenkarz wykonuje jeden ze swoich największych hitów "Kochana wierzę w miłość". Widać na nim jak uczestnicy imprezy dobrze się bawią. Tańczą i śpiewają, a sam Zenek Martyniuk także wygląda na zadowolonego. W końcu robi, to co kocha.

Zenek Martyniuk jest ikoną disco polo

Chyba każdy zna największe przeboje Zenka Martyniuka, takie jak „Życie to są chwile” czy „Przekorny los”, a hit „Przez twe oczy zielone” jest grany na wszystkich imprezach, począwszy od wesel po imprezy plenerowe.

Zenek Martyniuk to ikona polskiej muzyki disco polo. Został nawet nakręcony o nim film pt. „Zenek”. Produkcja opowiadająca życie i rozwój kariery jednego z najpopularniejszych muzyków disco polo w Polsce była emitowana przez TVP.

Zenek Martyniuk i formacja Akcent będzie umilała czas widzom już 31 grudnia na sylwestrze Marzeń Dwójki.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazda TVP trafiła do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie 2. Prezenterka zaliczyła skandaliczną wpadkę. Przekazała tragiczną wiadomość o papieżu 3. Lewandowscy pokazali świąteczne zdjęcie z dziećmi. Fani wytknęli im błąd

źródło: disco-polo.info