Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wielkie święto w domu Małgorzaty Rozenek, nagle zrobiło się nieprzyjemnie. Tak zwróciła się do syna
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.05.2023 13:21

Wielkie święto w domu Małgorzaty Rozenek, nagle zrobiło się nieprzyjemnie. Tak zwróciła się do syna

Małgorzata Rozenek
KAPiF; instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek wraz z całą rodziną świętowała 13. urodziny swojego syna Tadeusza. W pewnym momencie doszło do małego zamieszania. Gwiazda nieoczekiwanie podniosła głos na jedno z dzieci.

Nagranie zamieszczone przez gwiazdę w mediach społecznościowych może być dowodem na to, że nawet w na pozór idealnym domu może zrobić się czasem… nieidealnie.

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna

Małgorzata Rozenek jest jedną z najchętniej pokazujących w mediach społecznościowych swoje życie prywatne polskich gwiazd. Internauci żartują, że prezenterka “Dzień dobry TVN” rejestruje niemal każdą jego chwilę.

Nie inaczej było w przypadku urodzin jej syna Tadeusza, który w środę skończył 13 lat. Chłopiec został przyjęty okazałym tortem stylizowanym na małe pole golfowe. Chętnie pozował z wypiekiem do fotografii.

Patrycja Markowska opublikowała czarno-białe zdjęcie. "Ciężko się pogodzić"

Nieprzyjemnie w domu Małgorzaty Rozenek

Później przyszedł czas na życzenia. Poszczególni członkowie rodziny podchodzili do Tadeusza i ściskali go. Gdy przyszedł czas na jego starszego brata, doszło do dość osobliwej sytuacji. Małgorzata Rozenek nieoczekiwanie podniosła głos na jubilata.

- Tadek, możesz się zachowywać?! - zwróciła się do 13-latka, który wyglądał na zadziwionego jej reakcją i podniósł ręce w geście niezrozumienia. Stanisław również prawdopodobnie nie wiedział do końca, o co chodzi, gdyż wyciągnął rękę w stronę małego Henryczka pytając: “A on?”

- Nie, no, on to już w ogóle - orzekła zrezygnowana prezenterka, zerkając na płaczącego donośnie malca.

Fanka pyta o relacje braci

- Najlepszego dla Tadzia. A bije się trochę z bratem? - dopytywała ciekawa relacji pomiędzy rodzeństwem fanka. Małgorzata Rozenek nie zawahała się szczerze odpowiedzieć na pytanie.

- Obejrzyj story i zobaczysz chłodne w tym roku życzenia między nimi. Raz się kochają, raz biją. Życie - wyjaśniła tajemniczy incydent na nagraniu gwiazda.

Zobacz zdjęcia:

Tadeusz Rozenek 1.png
fot. instagram.com/m_rozenek
Tadeusz Rozenek 2.png
fot. instagram.com/m_rozenek
Tadeusz Rozenek 3.png
fot. instagram.com/m_rozenek
komentarz.JPG
fot. instagram.com/m_rozenek