Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Patrycja Markowska opublikowała czarno-białe zdjęcie. "Ciężko się pogodzić"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.05.2023 08:47

Patrycja Markowska opublikowała czarno-białe zdjęcie. "Ciężko się pogodzić"

Patrycja Markowska
KAPiF

Patrycja Markowska opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi śmierci Tiny Turner. Zmarła gwiazda była dla piosenkarki wielką inspiracją.

Nieoczekiwane odejście amerykańskiej wokalistki wstrząsnęło mediami na całym świecie. Choć artystka od wielu lat zmagała się z chorobą, nikt nie liczył się z tym, że będziemy musieli ją pożegnać tak nagle.

Patrycja Markowska żegna Tinę Turner

Patrycja Markowska zamieściła na swoim Instagramie post, w którym zawarła refleksję dotyczącą wpływu Tiny Turner na swoje życie i twórczość. Wielka amerykańska gwiazda odeszła w wieku 83 lat.

Informacja o zgonie artystki spadła w środę na media jak grom z jasnego nieba. Ikona rocka od wielu lat zmagała się z chorobą. Ze światem pożegnała się w swoim domu w Küsnacht, położonym niedaleko Zurychu w Szwajcarii.

Córka Dariusza Gnatowskiego ma już 28 lat. Od maleńkości przypomina swojego ojca

Gwiazdy opłakują Tinę Turner

Mimo że Tina Turner osiągnęła zaawansowany wiek i zmagała się z dolegliwościami zdrowotnymi, jej odejście wywołało wstrząs w świecie show-biznesu niemal na całym świecie. W sieci zaroiło się od pożegnalnych wpisów i podziękowań za jej niepowetowany wpływ na rozwój muzyki rozrywkowej.

Słowa pełne żalu zamieściła na swoim Instagramie Patrycja Markowska, która nie ukrywa, że w swojej twórczości bardzo inspirowała się autorką “Private Dancer”. Do publikacji dołączyła czarno-białe zdjęcie swojej idolki.

Inspiracja Patrycji Markowskiej

- Radocha, energia, seksapil, głos… Godziny katowania Jej koncertów na VHS i marzenie żeby szaleć na scenie jak ona. Kończy się jakaś epoka. Ciężko się pogodzić - napisała Patrycja Markowska.

Fani polskiej piosenkarki podzielają jej smutek, czemu wyraz dali w sekcji komentarzy. Wielu z nich, podobnie jak autorka wpisu, wychowała się na płytach jednej z najbardziej niepowtarzalnych artystek światowej sceny.

Zobacz zdjęcia: