Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Helena Englert jest córką chrzestną Anny Dymnej. Wyjawiła, jakie łączą je relacje
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.05.2023 22:34

Helena Englert jest córką chrzestną Anny Dymnej. Wyjawiła, jakie łączą je relacje

Helena Englert
fot. KAPiF

W najnowszym wywiadzie Helena Englert podzieliła się z fanami zaskakującą informacją. Wyznała, że jej matką chrzestną jest sama Anna Dymna. To, jakie obecnie łączą je relacje, może zdziwić. 

Helena Englert wystąpiła w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Choć aktorka rzadko opowiada o swoim prywatnym życiu, tym razem postanowiła zrobić wyjątek.

Helena Englert wyjawiła, że jej matką chrzestną jest Anna Dymna!

Helena Englert to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Choć ma zaledwie 22 lata, od lat odnosi sukcesy w branży filmowej i pnie się coraz wyżej po drabinie sławy. Na swoim koncie ma wiele różnych produkcji, spośród których serial, w którym niedawno wystąpiła, stał się prawdziwym hitem na platformie HBO — “BringBackAlice”.

Helena Englert jest córką Jana Englerta i Beaty Ścibakówny. Choć nie taki był jej plan na życie, ostatecznie poszła w ślady rodziców i została popularną aktorką. Niedawno udzieliła wywiadu w podcaście “WojewódzkiKędzierski”, gdzie zdradziła nieznane dotąd fakty na swój temat.

Agnieszka Woźniak-Starak postawiona w niekomfortowej sytuacji, wszystko działo się w "Dzień Dobry TVN"

Helena Englert o relacji z Anną Dymną

W podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego Helena Englert zdradziła słuchaczom, że jej matką chrzestną jest aktorka Anna Dymna! Jednak dla wielu może okazać się zaskakujący fakt, iż nie utrzymują one ze sobą bliskich stosunków. Ostatni raz widziały się kilka lat temu. 

– Ja nie mam z panią Anią, ja nawet nie wiem, czy mam mówić per pani Ania, czy Ania, dlatego, że ja ostatni raz panią Anię widziałam w roku 2018 na jakiejś wystawie mimochodem. Nie mam kontaktu – wyznała Helena Englert w rozmowie z dziennikarzami. Dodała, że nie stoi za tym żadne nieporozumienie.

– To nie jest tak, że my nie mamy ze sobą bliskiego kontaktu ze względu na jakąś niesnaskę. Co roku wysyłała mi z Krakowa filiżanki takie piękne porcelanowe. Na każde urodziny dostawałam. Pamiętała o tym przez całe moje dzieciństwo – powiedziała aktorka. 

Helena Englert opowiedziała, dlaczego zdecydowała się zostać aktorką

Helena Englert wyznała, że w przeszłości nie brała pod uwagę, że ostanie aktorką. Jej plany zmieniły się na przestrzeni lat, gdy zaczęła dorastać. W rozmowie z “Vivą” zdradziła, dlaczego zamiast kariery projektantki zdecydowała się pójść w ślady rodziców.

– Szkoła muzyczna. Skończona, ale bez entuzjazmu. Balet. Był, ale poszedł w odstawkę, gdy trzeba się było bardziej zająć nauką. Konie były. Basen był. Śpiew był. Taniec był. Wszystko było. Od razu wiedziałam, że nie zostanę matematykiem, fizykiem, chemikiem. Nauki ścisłe to była zupełnie nie moja bajka. Co zostało? Aktorstwo. Podjęłam decyzję, że spróbuję i zobaczę, co się wydarzy. Dzisiaj największą radość daje mi gra w filmie, bo wydaje mi się, że do teatru jeszcze nie dojrzałam. A może po prostu w filmie mam więcej doświadczenia. Jeszcze nie czuję się na scenie do końca dobrze opowiadała Helena Englert.

źródło: viva.pl

Tagi: Anna Dymna