Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Milionerzy": Burza po odcinku z udziałem gwiazd. Widzowie zażenowani poziomem wiedzy jednej z par
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.05.2023 10:18

"Milionerzy": Burza po odcinku z udziałem gwiazd. Widzowie zażenowani poziomem wiedzy jednej z par

"Milionerzy"
kadry z programu "Milionerzy"/TVN

“Milionerzy” z udziałem gwiazd “Azja Express” przyciągnęli przed telewizory niemałą rzeszę widzów. Jednej z par biorących udział w show dość szybko powinęła się noga. Internauci nie mieli dla niej litości.

Sukces w “Milionerach” to nie tylko kwestia wiedzy, ale również szczęścia, o czym przekonał się już niejeden. Tym razem chodziło jednak o charytatywny cel, dlatego umysły naszych bohaterów były szczególnie wytężone.

"Milionerzy" walczą o pieniądze dla fundacji

Program “Milionerzy” zorganizował specjalny odcinek, w którym udział wzięły gwiazdy z “Azja Express”: Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski oraz Daria Ładocha i Krystian Pesta. Wygrana miała zostać przekazana Fundacji TVN.

Rozgrywkę rozpoczęli drudzy z wymienionych, którzy z niemałym trudem przebijali się przez kolejne pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego. Już w pierwszym z nich zdecydowali się na pomoc publiczności. 

Córka Dariusza Gnatowskiego ma już 28 lat. Od maleńkości przypomina swojego ojca

Daria Ładocha i Krystian Pesta w ogniu krytyki

Ostatecznie przygoda Darii Ładochy i Krystiana Pesty z “Milionerami” zakończyła się na pytaniu za 10 tys. zł. Gwiazdy nie potrafiły odpowiedzieć poprawnie na pytanie dotyczące tego, w którym kraju odbywa się rajd Dakar. Przez to “spadli” do gwarantowanej wygranej tysiąca złotych.

W sieci szybko zaroiło się od niepochlebnych komentarzy pod adresem pierwszej pary. Internauci byli bardzo niezadowoleni z tego, że nie udało się jej wywalczyć więcej na rzecz podopiecznych fundacji.

- Powiedzieć, że jestem zażenowana poziomem wiedzy pierwszej pary to nic nie powiedzieć. I to przy każdym pytaniu - zarzucała jedna z komentatorek.

- Czy będzie jakieś pytanie na które będzie znała odpowiedź pani Daria? Bo póki co, to jest jakiś dramat - wtórował jej inny.

Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski ratują sytuację

Honor gwiazd “Azja Express” udało się uratować Paulinie Krupińskiej i Wojciechowi Łozowskiemu, którzy do wyzwania stanęli tuż po swoich kolegach. Zacięcie walczyli o to, by poprawić wynik poprzedników.

Ostatecznie doszli do pytania o pół miliona, ale nie zdecydowali się na nie odpowiadać, by nie utracić wygranej dotąd sumy. Grę opuścili z 250 tys. zł. Łącznie z tysiącem uzyskanym przez Darię Ładochę i Krystiana Pestę, przekazano całość na rzecz Fundacji TVN.

Zobacz zdjęcia:

Milionerzy 1.png
kadr z programu “Milionerzy”/TVN
Milionerzy 2.png
kadr z programu “Milionerzy”/TVN