Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wiktoria Gąsiewska w objęciach ukochanego. Aktorka pokazała kilka uroczych kadrów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.01.2023 13:12

Wiktoria Gąsiewska w objęciach ukochanego. Aktorka pokazała kilka uroczych kadrów

Wiktoria Gąsiewska
KAPiF

Ostatnio głośno jest o życiu prywatnym Wiktorii Gąsiewskiej. Aktorka, która zaczynała jako dziecięca gwiazda, a teraz dalej pnie się po szczeblach kariery, ma na koncie głośne rozstanie. Obecnie jest szczęśliwa z nowym partnerem. Właśnie pochwaliła się uroczymi kadrami z życia codziennego.

Wiktoria po raz pierwszy publicznie pokazała się z nowym ukochanym na początku grudnia, na gali 30-lecia stacji Polsat. Para uroczo prezentowała się na czerwonym dywanie. Teraz aktorka pokazała, jak wygląda ich zwyczajne życie, poza blaskiem fleszy.

Wiktoria Gąsiewska pokazała nowe zdjęcia z partnerem

Kariera Gąsiewskiej, która rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy ta miała zaledwie kilka lat, nie mija. Obecnie aktorka ma na koncie wiele ról filmowych i serialowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników. Kwitnie także jej życie uczuciowe.

Jej związek z Adamem Zdrójkowskim trwał mniej więcej cztery lata i zakończył się w 2021 roku. Od tego czasu media łączyły aktorkę z przeróżnymi gwiazdorami polskiego show-biznesu. Sama Wiktoria nie chwaliła się jednak nowymi relacjami.

Od jakiegoś czasu wiadomo jednak, że jej nowym wybrankiem jest Jasper Sołtysiewicz, kolega z planu "Barw szczęścia". Aktor wciela się tam w postać Justina Skotnickiego. Sama Wiktoria gra tam od 2016 roku Oliwkę Zbrowską. Teraz pokazała na kilku zdjęciach, jak wygląda ich życie poza planem filmowym.

Wiktoria Gąsiewska chwali się zdjęciami z Jasperem Sołtysiewiczem

Ostatnio ukochany Wiktorii miał niewielki wypadek podczas wycieczki do Niemiec. Uszkodził sobie wtedy rękę i musiał przejść operację. Teraz Gąsiewska pokazała w relacji na Instagramie nowe zdjęcie Jaspera, na którym widać, że jego ręka goi się bardzo dobrze. "Mój chłopak z blizną" napisała żartobliwie.

To nie wszystkie dobre wiadomości. Gąsiewska opublikowała właśnie nowy wpis, który podpisała "Moje analogowe życie". Widzimy na nim kilka kadrów z prywatnego archiwum aktorki. Znalazły się tu zdjęcia ze świąt, spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz prostych, miłych rozrywek.

Nie zabrakło oczywiście fotografii z ukochanym. Wiktoria i Jasper stoją na nim mocno przytuleni, odbijając się w lustrze. Uśmiechnięty od ucha do ucha aktor robi zdjęcie aparatem, a sama Gąsiewska obejmuje go czule i stroi zabawne miny. Półmrok oraz czarno-czerwona kolorystyka ujęcia sprawia, że całość tworzy niezwykle intymną atmosferę.

Zobacz zdjęcia:

Wiktoria Gąsiewska
Ukochany Wiktorii Gąsiewskiej, fot. instagram.com/wiktoria_gasiewska
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska z Jasperem Sołtysiewiczem, fot. KAPiF
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska, fot. KAPiF
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska z Jasperem Sołtysiewiczem, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. To dlatego Socha ma tak piękne włosy. Nakłada na nie produkt, który kosztuje tylko kilka złotych

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!