Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wstrząsający wpis żony Adama Konkola, u którego zdiagnozowano raka. Serce się kraje
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.04.2024 15:22

Wstrząsający wpis żony Adama Konkola, u którego zdiagnozowano raka. Serce się kraje

Adam Konkol z żoną
fot. KAPiF/Facebook

Adam Konkol w piątek poinformował internautów o walce z nowotworem złośliwym. W mediach społecznościowych wypowiedziała się także jego żona. Szykowali się do romantycznego wyjazdu, gdy ich świat legł w gruzach. Jak radzą sobie z druzgocącą diagnozą?

Adam Konkol - życie prywatne, małżeństwo

Muzyk zasłynął jako założyciel kultowego zespołu Łzy. To dzięki niemu światło dzienne ujrzały takie przeboje jak m.in.: "Narcyz", "Niebieska sukienka", "Anastazja, jestem", "Agnieszka już dawno…" i "Oczy szeroko zamknięte". Artysta zajął się bowiem stworzeniem tekstów do tych ponadczasowych hitów.

Prywatnie doczekał się trójki dzieci. W 2008 roku na świat przyszedł jego syn, Adam Junior, którego matką jest znana wokalistka Paulla. W następnym roku Adam Konkol został Angeliny, byłej wicemiss Wielkopolski. Wspólnie mają dwójkę pociech: córkę Nadię oraz syna Michała. 

Fani gitarzysty wstrzymali oddech gdy okazało się, że muzyk zmaga się z chorobą nowotworową. O kulisach diagnozy opowiedział w mediach społecznościowych.

Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI Ania Wyszkoni chorowała na raka. Na tym jednak nie skończyły się jej poważne problemy

Adam Konkol mierzy się z nowotworem

W piątkowe popołudnie muzyk wydał oświadczenie, w którym ujawnił, że wykryto u niego "złośliwego raka". Dla artysty była to druzgocząca diagnoza, tym bardziej że prowadzi zdrowy tryb życia.

Jestem bardzo szczęśliwy a fizycznie jestem u szczytu formy. Jestem spełniony i wolny. Niektórzy już wiedzą a inni dowiedzą się z tego posta. Mam złośliwego raka Płuc, wiem, dziwne, nie pale i nie paliłem papierosów, ale czasem tak się podobno zdarza - zaczął post.

Niestety w przypadku Adama Konkola leczenie nie należy do najprostych. Wszystko przez dodatkowe dolegliwości, które zagrażają jego stanu zdrowia.

Jestem po kilku konsultacjach i "normalnie", gdybym nie miał wady serca, po prostu wycięliby mi kawałek płuca i być może byłoby po sprawie, ale nie można. Nie można też chemioterapii, która by mnie po prostu zabiła, za to można "strzelać" w niego promieniami i taki jest plan - wyznał.

Mimo choroby nowotworowej zapowiedział walkę o zdrowie, dla siebie i bliskich. Jeszcze nie tak dawno mógł spędzić romantyczne chwile z ukochaną na wakacjach. Teraz małżonkowie przygotowują się na ciężki okres.

Po prostu kto mnie zna ten wie... Z nie takich opresji wychodziłem cało, więc jak spotkacie mnie za 3 lata, to nie pytajcie "co on tutaj jeszcze robi?", bo ja po prostu go pokonam jak mini katar. Mnie nie wspierajcie, nie trzeba, moja rodzinę tak… - zapowiedział.

Żona Adama Konkola otworzyła się przed internautami

Angelina Konkol zamieściła w mediach społecznościowych wzruszający post jeszcze przed oświadczeniem męża. Okazuje się, że para dzień przed wspólnym wyjazdem dowiedziała się o dramatycznej diagnozie. Radosne wakacje zamieniły się w chwile miłości okraszone wizją rozstania.

I tak nasze wakacje dobiegły końca. Beztroskie dni minęły. Wracamy do Polski. I pomimo tego, że Nasze życie w ostatnim czasie przypominało bajkę, to czas spokoju minął. Nigdy nie może być idealnie. Zawsze musi się coś schrzanić. Najtrudniejsze dni/ miesiące, być może lata przed Nami. […] Na dzień przed wylotem nasz świat legł w gruzach. Życie się rozsypało. Serce pękło na miliony małych kawałków. Wakacje nie były takie jak zawsze. Już nie tak wesołe, nie tak beztroskie. Trzeba wrócić, wziąć się w garść. Wierzyć, że będzie dobrze - wyznała żona muzyka.

Wraz z postem Angelina zamieściła romantyczne zdjęcia z mężem w wakacyjnym krajobrazie. Pomimo bajkowej scenerii na twarzach małżonków widać strach przed przyszłością. Internauci przekazują parze życzenia siły i zdrowia.

Adam Konkol
Adam Konkol zmaga się z nowotworem, fot. KAPiF
Adam Konkol
Adam Konkol z żoną Angeliną, fot. KAPiF
Adam Konkol
Adam Konkol z żoną Angeliną, fot. KAPiF
Adam Konkol
Adam Konkol z Anną Wyszkoni, fot. KAPiF