Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tyle kosztował sekretny ślub Sandry Kubickiej i Barona. Kwota może zszokować
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.04.2024 13:21

Tyle kosztował sekretny ślub Sandry Kubickiej i Barona. Kwota może zszokować

Ślub Sandry Kubickiej i Barona
fot. Instagram

Ostatnio Sandra Kubicka i Baron zaskoczyli wszystkich, ogłaszając, że wzięli cichy ślub. Później modelka zdradziła szczegóły ceremonii. Teraz wyjawiła zaś, ile kosztowała ich ta uroczystość! Koszta mogą was zadziwić.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

10 kwietnia na platformach społecznościowych Sandra Kubicka i Baron opublikowali fotografie ze swojego ślubu. Okazało się, że ceremonia przypadła dokładnie w okrągłą rocznicę ślubu dziadków panny młodej. Świeżo upieczona żona lidera zespołu Afromental wyraziła swoją radość, choć trudno było jej znaleźć słowa, by ją opisać.

06.04.2024 w 50. rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie, tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć... mój mąż - przekazała.

Piękne zdjęcia z uroczystości poruszyły fanów. Para pojawiła się jedynie z bliskimi świadkami i swoimi ukochanymi psiakami. Jak im się udało utrzymać tę informację w tajemnicy? Okazuje się, że nie tylko internauci, ale także inni dowiedzieli się o ślubie dopiero po fakcie.

Sandra Kubicka opowiedziała o kulisach przygotowań, wyjawiając, jak zdołali uniknąć uwagi paparazzi.

"Mam mega pecha". Sandra Kubicka miesiąc przed terminem trafi do szpitala, ale jest też powód do radości Zapłakana Kubicka wyżaliła się fanom. To już koniec dobrego, a ona w zaawansowanej ciąży cierpi... Gdzie Baron?

Sandra Kubicka ujawniła szczegóły cichego ślubu

Na swoich profilach w mediach społecznościowych gwiazda podzieliła się z obserwatorami detalami przygotowań do swojego ślubu. Para pragnęła powiedzieć sobie “tak”, jeszcze przed narodzinami dziecka. Każdy krok był podejmowany z ogromnym szacunkiem dla ich prywatności.

Wtorek, 4 dni przed ślubem: piszę do @jovanaa_djurovic z pytaniem, kiedy wraca z Aten, bo w sobotę o 13 będzie ślub. Udało się znaleźć datę przed porodem! Padła… Potem do moich dziewczyn @izakucmierowska & @ewa_pieczarka_art_hair “ej zrobicie mnie w sobotę na ślub?”. Ewa do ostatniej chwili myślała, że czesze mnie jako gościa na wesele. Pół godziny przed wyjściem połączyła kropki, że to nasz ślub - relacjonowała.

W rzeczywistości niektórzy członkowie rodziny Sandry Kubickiej i Barona otrzymali informację o ich ślubie dopiero po fakcie. Reakcja bliskich zaskoczyła samą Sandrę Kubicką.

Wszyscy byli przeszczęśliwi, w pełnym zrozumieniu i wsparciu. Niektórym powiedzieliśmy dopiero po fakcie, ale nikt nie miał pretensji, bo, cytuję: „tylko Wy mogliście coś takiego odwalić”. Już za dobrze nas znają - wyznała.

Sandra Kubicka zdecydowała się na sukienkę, która okazała się być kreacją ciążową przygotowaną na "baby shower". Jak wyznała, "tylko w tą już się mieściła". Następnie pozostało im jedynie napisać przysięgi, przebrać się i w obecności świadków wyznać sobie miłość.

Podpisałam się ostatni raz jako Kubicka i wyszłam z urzędu jako Milwiw-Baron. Ze wszystkich moich życiowych osiągnięć i doświadczeń, największym i najważniejszym jesteś dla mnie Ty @alekbaron. Odkąd jestem z Alkiem czuję się jak feniks, który odrodził się i żyje na nowo. Zupełnie inaczej patrzę na życie i mam inne priorytety - pisała Sandra Kubicka.

Następnie, zakochani postanowili udać się na skromny obiad do przyjaznej restauracji. Dzięki życzliwości właścicieli, którzy otworzyli dla nich lokal wcześniej, zdołali uniknąć spojrzeń ciekawskich osób, zwłaszcza obecności paparazzi. Po wszystkim Sandra Kubicka i Baron, już jako małżeństwo, mogli odpocząć przy swojej ulubionej rozrywce.

Wróciliśmy do domu, położyliśmy się na kanapie, odpaliliśmy nasz ulubiony program @thevoicekidstvp i zasnęliśmy w siebie wtuleni. […] To był idealny dzień - podsumowała.

Sandra Kubicka zdradziła również, jakie były koszty ich ślubu. Szczegóły poniżej.

Ile kosztował ślub Sandry Kubickiej i Barona?

Sandra Kubicka i Aleksander Baron rozpoczęli przygotowania do swojego ślubu dość późno, a wszystko odbyło się spontanicznie. W przeciwieństwie do niektórych gwiazd, które wydają kilkaset tysięcy na ceremonię ślubną, tworząc rozbudowane atrakcje oraz zapraszając wielu gości, Kubicka i Baron postanowili postąpić inaczej. Dziennikarze portalu Shownews.pl zapytali modelkę, ile ona i jej ukochany wydali na ślub. Kwota, którą podała, może być zaskakująca.

Wzięcie ślubu kosztuje 80 złotych. Pozdrawiam - wyjawiła serwisowi.

Spodziewalibyście się takiej odpowiedzi?

Ślub Sandry Kubickiej i Barona, fot. Instagram
Ślub Sandry Kubickiej i Barona, fot. Instagram
Ślub Sandry Kubickiej i Barona, fot. Instagram
Ślub Sandry Kubickiej i Barona, fot. Instagram
Ślub Sandry Kubickiej i Barona, fot. Instagram
Ślub Sandry Kubickiej i Barona, fot. Instagram
Ślub Sandry Kubickiej i Barona, fot. Instagram
Ślub Sandry Kubickiej i Barona, fot. Instagram