Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wulgarne okrzyki pod adresem PiS na koncercie Beaty Kozidrak. Wymowna reakcja artystki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.03.2023 18:59

Wulgarne okrzyki pod adresem PiS na koncercie Beaty Kozidrak. Wymowna reakcja artystki

Beata Kozidrak
Fot. KAPiF

Beata Kozidrak 3 marca dała koncert w warszawskim klubie Stodoła. W pewnym momencie doszło tam do zadziwiających scen. Cała zebrana publiczność zaczęła krzyczeć “Je*ać PiS”. Jak zareagowała gwiazda? Zachowanie piosenkarki daje wiele do myślenia.

Fani często uwieczniają fragmenty koncertów na filmie: tak było i tym razem. W sieci pojawiło się nagranie, wykonane z widowni. Wyraźnie widać na nim zachowanie tłumu oraz reakcję wokalistki. 

Warszawski koncert Beaty Kozidrak. Antyrządowe okrzyki publiczności

W internecie krąży wiele filmów z koncertu Kozidrak w klubie Stodoła. Największą popularnością cieszy się jednak nagranie, na którym uwieczniono niecodzienne zachowanie zebranych na sali fanów. W pewnym momencie dosłownie cała sala skandowała głośno „Je*ać PiS”

Wokalistka zespołu Bajm nie dołączyła co prawda do entuzjastycznych okrzyków, ale nie zamierzała uciszać zebranych. Wręcz przeciwnie. Bujała się do rytmu, a po chwili z ironicznym uśmiechem podsumowała zarówno całe zajście, jak i sytuację w Polsce.

No patrzcie, nie spodziewałam się, że teraz znowu aktualne. Ale ściany mają uszy. Znowu jakaś afera jest, ktoś nas podsłuchuje. Ale to było fajne, aż nóżka chodziła – rzuciła Beata.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomi": Piotr Stramowski zwrócił się do Maćka Dowbora. Prowadzący nie krył zdziwienia

Beata Kozidrak o rządach Prawa i Sprawiedliwości

Warto w tym miejscu dodać, że hasło „Je*ać PiS” zyskało na popularności podczas protestów przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. Sama Kozidrak nie kryje się z tym, że popiera możliwość wyboru. W wywiadzie udzielonym kilka lat temu serwisowi Newseria Lifestyle mówiła:

Komunę przeżyłam, mam nadzieję, że przeżyję również PiS. Jak wprowadzą ustawę, to będzie po prostu równoznaczne z tym, że się cofamy. Kobiety mają mieć wolność w wyborze, kobietom się to należy, jestem za tymi kobietami – ogłosiła piosenkarka.

Beata Kozidrak zachęca do pójścia na wybory

Zebrani w klubie skandowali antyrządowe hasło, a przyglądająca się im z uśmiechem Kozidrak krzyknęła w końcu: „Niech żyje stolica!”, co spotkało się z głośnymi wiwatami. Beata dodała po chwili: „Chcecie tak żyć?”, na co usłyszała odmowne zawołania.

„To wiecie, co macie robić” odkrzyknęła wokalistka. „Pójść na wybory” rozległo się z widowni. Wtedy gwiazda rzuciła mocno i dobitnie: „Tak jest!”. Nie ma wątpliwości, że był to bardzo emocjonalny moment zarówno dla niej, jak i dla zebranych.

Zobacz zdjęcia i film:

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak w 2020 roku, fot. KAPiF
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak w 2020 roku, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Newseria Lifestyle