Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak mieszka Beata Kozidrak. Bogato zdobiony salon, przestrzenna garderoba i wielki ogród
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 27.01.2023 22:56

Tak mieszka Beata Kozidrak. Bogato zdobiony salon, przestrzenna garderoba i wielki ogród

Beata Kozidrak
fot. instagram.com/beatakozidrak

Beata Kozidrak ochoczo zamieszcza w sieci zdjęcia, na których pozuje w swojej luksusowej posiadłości. Przestronne i jasne wnętrza robią wrażenia, a duży ogród z tarasem umożliwia spokojny wypoczynek na świeżym powietrzu. Oto, jak mieszka czołowa polska artystka.

Jeszcze do niedawna Beata mieszka w willi razem ze swoim mężem. Po rozwodzie postanowili sprzedać nieruchomość, wycenioną na 7 mln zł. Po długich poszukiwaniach artystka znalazła nowe lokum, którym zdążyła się pochwalić.

Beata Kozidrak mieszka w luksusach

Beata Kozidrak to czołowa gwiazda polskiej sceny muzycznej, która na przestrzeni lat wylansowała wiele znakomitych hitów, które pokochali Polacy. Wielka sława i kolejne sukcesy przełożyły się niewątpliwie na pokaźny majątek, dzięki któremu gwiazda mogła sobie pozwolić na zakup luksusowej posiadłości.

Wokalistka mieszka w Warszawie, nieopodal lotniska. To właśnie tam znajduje się dom o powierzchni 320 metrów kwadratowych. Pomieszczenia są przestronne i znajduje się w nich wiele, dużych okien, dzięki czemu w domu jest bardzo jasno i przytulnie.

Beata zdecydowała się na wystrój w jasnych, stonowanych i naturalnych kolorach. Przeważają beże, biel i drewno, które idealnie komponuje się z wszechobecnym złotem. W posiadłości nie brakuje również wielu ozdób, zdjęć, obrazów i figurek.

Trzy garderoby i piwniczka z winem

Beata Kozidrak opowiedziała o swoim domu w programie "Gwiazdy Prywatnie" emitowanym na stacji TVN Style. Z odcinka z udziałem wokalistki dowiadujmy się, że posiada aż trzy garderoby, a największa z nich ma aż 16 metrów kwadratowych. Znajdują się w nich nie tylko ubrania i buty, ale również szkatułki z biżuterią oraz prezenty od fanów.

To jednak nie koniec rewelacji, ponieważ w podziemiach willi znajduje się piwnica wypełniona winem. Trunkiem może raczyć swoich gości, którzy podczas odwiedzin zasiadają przy dużym, drewnianym stole. Specjalnie dla nich Beata ma również porcelanową zastawę.

Warto skupić się również na ogromnym ogrodzie z tarasem, na którym znajdują się meble. Gwiazda w ciepłe dni wypoczywa na świeżym powietrzu, czyta książki, a także spożywa posiłki. W ogrodzie znajduje się bujna roślinność, która dodaje uroku, sielskości, a ponadto zapewnia nieco więcej prywatności.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Dwie żony, "rozwód" kościelny i miłość z Edytą Górniak. Po latach wbili sobie takie szpile, że aż trudno uwierzyć

  3. Tragedia. Córka aktora nie żyje. Miała tylko 25 lat, niedawno urodziła dziecko

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!