Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rodzina Soprano": Zmarła córka aktora Johna Ventimiglia. Miała 25 lat, niedawno urodziła
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 27.01.2023 12:40

Rodzina Soprano": Zmarła córka aktora Johna Ventimiglia. Miała 25 lat, niedawno urodziła

Rodzina Soprano 2
fot. facebook.com/belinda.cape

Zmarła córka aktora z "Rodziny Soprano". W czwartek John Ventimiglia pochował córkę, która miała zaledwie 25 lat. Kobieta osierociła dwumiesięczną córeczkę.  Rodzina poinformowała o jej śmierci w mediach społecznościowych. Matka zmarłej kobiety pożegnała ją we wzruszającym wpisie. 

Córka Johna Ventimiglia zmarła wieku 25 lat

Początek nowego roku rozpoczął się od tragedii w domu słynnego aktora, Johna Ventimigliana. Jego ukochana córka zmarła 12 stycznia, o śmierci aż dziewięć dni później poinformowała jej matka za pośrednictwem Facebooka.

– Ze złamanym sercem muszę zamieścić zawiadomienie o pogrzebie naszej ukochanej Odele. Jej siostra Lucinda i ja byliśmy przytłoczone wiadomościami ze wsparciem i miłością, które otrzymaliśmy. A także waszymi wspomnieniami o tym, jak bardzo kochana była Odele dla tak wielu osób. Odele była bardzo kochana i pozostawiła ogromną dziurę w naszym życiunapisała mama zmarłej 25-latki, Belinda Cape. Pogrzeb odbył się 26 stycznia. Przyczyna śmierci córki aktora jest nieznana. Rodzina zamiast kwiatów w czasie pogrzebu poprosiła o wpłacenie pieniędzy na fundusz córki Odele, który zostanie później przekazany na jej edukację. Na zbiórkę dla małej Shiloh wpłacono już ponad 56 tysięcy dolarów. 

Johna Ventimiglia zasłynął dzięki serialowi "Rodzina Soprano"

John Ventimiglia to amerykański aktor, który zyskał rozpoznawalność dzięki roli Artiego Bucco w serialu "Rodzina Soprano". Serial opowiada o fikcyjnej włosko-amerykańskiej rodzinie mafijnej pochodzącej z północnego New Jersey. W 1999 roku został wyemitowany pierwszy odcinek słynnego serialu, którego odcinki nagrywali aż do 2007 roku.

Prywatnie aktor jest w związku małżeńskim z Melindą Ventimigliama, mają jeszcze jedną córkę Lucinde i wnuczkę po zmarłej Odele, dwumiesięczną Shiloh.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Dwie żony, "rozwód" kościelny i miłość z Edytą Górniak. Po latach wbili sobie takie szpile, że aż trudno uwierzyć

  3. Krzysztof Cugowski potwierdza rozwód syna. "To wyciekło dopiero po półtora roku"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!