Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > "Twoja Twarz Brzmi Znajomi": Piotr Stramowski zwrócił się do Maćka Dowbora. Prowadzący nie krył zdziwienia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.03.2023 11:05

"Twoja Twarz Brzmi Znajomi": Piotr Stramowski zwrócił się do Maćka Dowbora. Prowadzący nie krył zdziwienia

Piotr Stramowski, Maciej Dowbor
fot. Świat Gwiazd/KAPiF

Piotr Stramowski jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W rozmowie z nami zdradził, jak odnalazł się w muzycznej roli oraz o początkach pracy na planie. Spotkanie z Maciejem Dowborem zapamięta na długo.

Dla gwiazdora udział w hicie Polsatu to pierwsze zetknięcie się z telewizyjną rywalizacją. Zadanie jest nie łatwe, ponieważ musi udowodnić przed jurorami i widzami swój wokalny talent. Wyznał, jak wyglądała jego współpraca z pozostałymi członkami ekipy.

Piotr Stramowski wspomniał pierwsze spotkanie z Maciejem Dowborem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Aktor dołączył do uczestników rozrywkowego programu bez uprzedniej wiedzy o szczegółach ani zasadach rywalizacji. Zdradził, że przed rozpoczęciem nagrań obejrzał kilka występów innych gwiazd show-biznesu, by zobaczyć, na co się pisze.

Prawdziwy szok spotkał go, gdy po jednym z pierwszych spotkań porozmawiał z Maciejem Dowborem. Okazuje się, że Piotr Stramowski nawet nie wiedział, że dziennikarz jest prowadzącym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zadał mu tylko jedno pytanie.

Spotkaliśmy się na pierwszym spotkaniu produkcyjnym i mówię "A ty co? Też śpiewasz tu?". Myślał, że żartuje, a ja serio nie wiedziałem, że on to prowadzi — przyznał Piotr Stramowski.

Aktor wprowadził prezentera w dużą konsternację i z pewnością na długo zapadł mu w pamięć z powodu małej pomyłki. Maciej Dowbor od premierowej edycji programu wciela się w rolę prowadzącego. Dopiero teraz miał szansę sprawdzić swoje siły w duecie z nowym prezenterem. 

Choć przed kamerami Maciej Dowbor i Maciej Rock pokazują chęć rywalizacji, prywatnie ich relacja wygląda zupełnie inaczej. Nowy prowadzący szybko przypadł do gustu pozostałym gwiazdom "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Dowbor i Rock wychodzą z imprezy zamkniętej po "TTBZ". Publicznie nie szczędzą sobie złośliwości, prywatnie są blisko

Piotr Stramowski ocenia debiut Macieja Rocka

Widzowie mogli po raz pierwszy oglądać również Macieja Rocka w roli prowadzącego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Choć w mediach społecznościowych można znaleźć różne opinie na temat jego debiutu, wygląda na to, że nawet sam poprzednik mocno mu kibicuje.

Piotr Stramowski przyznał w rozmowie z nami, że od dawna śledzi karierę prezentera. Możliwość wspólnej pracy była dla niego dużym wyróżnieniem. Na planie znalazł dla niego nawet miły pseudonim.

Maćka strasznie lubię, pamiętam go z "Idola". Śmieje się z niego, że jest starszy ode mnie i mówię do niego wujek. […] Bardzo pozytywny i fajny chłopak — komplementował prezentera.

Kolejne wcielenia Piotra Stramowskiego

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktor miał pierwszą okazję zmierzenia się z utworem muzycznej legendy i to płci przeciwnej. Podczas premierowego odcinka pokazał się jako Cher. Widzowie i jury z entuzjazmem przyjęli jego nowe wcielenie.

Uwielbiam ten występ!

Wow! Bardzo trudne wyzwanie, ale udźwignął! Kapitalnie.

Jak dla mnie najlepszy występ — komplementowali internauci.

To dopiero początek muzycznej przygody Piotra Stramowskiego w programie Polsatu. Już w piątek zobaczymy go w kolejnych metamorfozach znanych gwiazd estrady.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Dowbor (11).jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama