Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wyciekły szczegóły ślubu Roksany Węgiel. Tak będzie wyglądała wymarzona ceremonia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.08.2023 18:26

Wyciekły szczegóły ślubu Roksany Węgiel. Tak będzie wyglądała wymarzona ceremonia

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel zdradza szczegóły dot. ślubu, fot. KAPiF; instagram.com/kevinmglej

Choć Roksana Węgiel obchodziła 11 stycznia osiemnaste urodziny, to już planuje ślub. Ona i Kevin Mglej, starszy od niej o osiem lat, od kilku miesięcy są zaręczeni. Teraz w sieci pojawiły się całkiem nowe informacje dotyczące ceremonii. Możecie być bardzo zaskoczeni ślubną wizją młodej piosenkarki.

Roksana Węgiel: zaręczyny

Choć Roxie ma ledwie kilka miesięcy temu skończyła 18 lat, na swoim koncie ma już niejeden sukces zawodowy. W tym roku zdawała egzaminy maturalne. Mimo tak młodego wieku wokalistka ma bardzo dojrzałe plany, dotyczące najbliższej przyszłości. Związane są one ze ślubem z 26-letnim Kevinem Mglejem.

Wokalistka i producent muzyczny oraz tekściarz związani są od września zeszłego roku. W maju Roksana ujawniła, że jest już zaręczona z ukochanym. Obecnie remontują mieszkanie, w jakim planują razem zamieszkać. A co ze ślubem? Węgiel ujawniła w najnowszym wywiadzie kilka ekscytujących szczegółów.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Dariusz Pachut przerwał milczenie po rozstaniu z Dodą. Jasno przedstawił swoje stanowisko

Jaki ślub planuje Roksana Węgiel? Te informacje was zaskoczą

Niedawno Węgiel uczestniczyła w bardzo ważnym dla niej wydarzeniu. Była to premiera filmu „Mavka i strażnicy lasu”, w którym podkładała głos głównej bohaterce. To właśnie przy tej okazji rozmawiała z dziennikarzem „Faktu”. Wyznała mu, kiedy zaczęła myśleć o ślubie.

W momencie kiedy poznałam odpowiednią osobę, to zaczęłam mocno o tym myśleć i planować wspólną przyszłość. Wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam i byłam daleka od planowania takich rzeczy, a tutaj sytuacja jest inna. To jest naturalne, że po prostu do tego się dąży w miłości prawdziwej – zaznaczyła Roxie.

Piosenkarka zdradziła też szczegóły dotyczące samej uroczystości oraz sukni ślubnej. Czy tropem może być jej kreacja, jaką miała na sobie na premierze?

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF

Roksana Węgiel szczerze o ślubie: jak będzie wyglądał?

Choć Węgiel nie narzeka na brak funduszy i z pewnością mogłaby zorganizować ślub i wesele godne księżniczki, okazuje się, że jest jak najdalsza od takich planów.

Chcemy to zrobić tylko dla siebie. Jak bierzesz ślub, to jest wasze wspólne święto, więc tylko na tym mi zależy, żebyśmy razem mogli celebrować. Oczywiście zależy mi też na najbliższych osobach. Chcemy to po prostu świętować w małym gronie i mieć na zawsze ceremonię w swoich sercach. Zależy nam na pięknych wspomnieniach – wyjaśniła Roxie.

Na premierze filmu „Mavka i strażnicy lasu” wokalistka miała na sobie białą suknię z gorsetową górą i zwiewnym, koronkowym dołem. W wywiadzie wyznała jednak, że w poszukiwaniu sukni ślubnej podobają się jej inne wzorce.

Nie podobają mi się księżniczkowe sukienki. Przeglądałam różne inspiracje. Mam wypatrzone modele, ale nie będę zdradzać szczegółów – dodała na koniec.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel na premierze filmu „Mavka i strażnicy lasu”, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel na premierze filmu „Mavka i strażnicy lasu”, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel na premierze filmu „Mavka i strażnicy lasu”, fot. KAPiF

Źródło: Fakt