Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magdalena C. z poważnymi zarzutami. Co się stało? Lepiej usiądźcie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.09.2023 10:05

Magdalena C. z poważnymi zarzutami. Co się stało? Lepiej usiądźcie

Magdalena C. z zarzutami, fot. KAPiF
Magdalena C. z zarzutami, fot. KAPiF

Magdalena C. w cieniu zarzutów postawionych przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Grozić może jej ogromna grzywna. Z jakiego powodu?

Magdalena C. ma kłopoty

Fani Magdaleny C. z pewnością będą wstrząśnięci informacjami, które wyszły na światło dzienne wtorkowego poranka. Kobieta zmaga się z zarzutami postawionymi przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie.

Wszystko z powodu zawiadomienia złożonego przez popularnego w sieci aktywistę Jana Śpiewaka, który poinformował o wszczętym dochodzeniu w swoich mediach społecznościowych.

To on pozwał Magdalenę C. Teraz świętuje sukces: „Koniec bezkarności celebrytów” Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Magdalena C. odmawia składania wyjaśnień

Na swoim profilu na portalu Twitter Jan Śpiewak wyraził nadzieję, że Magdalena C. podda się karze, a także “odda pieniądze zarobione na przestępstwie”. Aktywista już od jakiegoś czasu walczy z działalnością, o jaką podejrzewana jest gwiazda.

Jak przekazał w rozmowie z PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prok. Szymon Banna, sama zainteresowana zdecydowała się na rezygnację ze składania wyjaśnień.

Jakie zarzuty usłyszała Magdalena C.?

Magdalena C. jest kolejną osobą, która mierzy się z zarzutami reklamowania alkoholu w internecie. Wcześniej z podobnymi oskarżeniami zmagali się również Maciej Musiał oraz Maffashion.

W toku dochodzenia prokurator postanowił przedstawić Magdalenie C. zarzut, że w okresie czerwca do sierpnia 2023 roku, wbrew przepisowi art. 131 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i o przeciwdziałaniu alkoholizmowi, prowadziła reklamę napoju alkoholowego w postaci wódki, poprzez udostępnianie swojego wizerunku dla materiałów graficznych i wideo powiązanych z profilem w serwisie Facebook - przekazał w rozmowie z PAP prok. Szymon Banna.

Źródło: PAP