Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Znany piosenkarz przeżył chwile grozy. Jego prywatny odrzutowiec musiał awaryjnie lądować
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.04.2024 20:21

Znany piosenkarz przeżył chwile grozy. Jego prywatny odrzutowiec musiał awaryjnie lądować

Jelly Roll
Znany piosenkarz przeżył chwile grozy, fot. Instagram

Na chwilę przed rozdaniem prestiżowych nagród muzycznych w mediach społecznościowych pojawiło się niepokojące wideo. Żona znanego piosenkarza pokazała nagrania z samolotu, który musiał awaryjnie lądować. Co doprowadziło do chwil grozy na pokładzie?

Znany piosenkarz przeżył chwilę grozy. Nikt tego nie przewidział

Artysta wraz z żoną i zespołem wsiedli do samolotu do Teksasu, by uczestniczyć w gali rozdania nagród CMT Music Awards. W tym roku wokalista był nominowany aż w trzech kategoriach i choć sama uroczystość odbywa się w poniedziałkowy wieczór, grupa już chciała rozpocząć podróż. Niestety nie wszystko poszło po ich myśli.

44-letnia żona wokalisty udokumentowała przebieg całego zdarzenia. W mediach społecznościowych fani mogli zobaczyć, co działo się na pokładzie odrzutowca, który nagle "zatrzymał się w powietrzu".

Piloci musieli podjąć się awaryjnego lądowania. Po chwilach grozy wybranka piosenkarza opowiedziała, jak doszło do awarii. Nagrania pokazują, że pasażerowie przeszli przez koszmar.

Afera z intymnymi zdjęciami Michaela Jacksona. W tle bardzo poważne oskarżenia Julia Von Stein urządziła pogrzeb Gosi z "Dam i wieśniaczek". Zapewniła jej królewskie pożegnanie

Odrzutowiec gwiazdy country doznał awarii. Co się stało?

44-letnia Bunnie XO i 39-letni muzyk country Jelly Roll pobrali się w 2016 roku zaraz po oświadczynach muzyka na scenie w Las Vegas. Przed incydentem w powietrzu małżonkowie publikowali zdjęcia ze świętowania zdobycia nagrody na gali iHeartRadio Music Awards 2024. 

Po chwilach radości duet wraz z grupą muzyka wsiedli na pokład prywatnego odrzutowca. Przed wylądowaniem w Austin samolot musiał podjąć awaryjne lądowanie. Żona muzyka opublikowała nagranie z całego zdarzenia

Samolot właśnie zawrócił… powiedzieli, że to problem z komputerem. […] Całe szczęście nie chodzi o hamulce - mówił Jelly Roll na nagraniu.

Maszynę udało się bezpiecznie sprowadzić na ziemię, ale pasażerowie bez dwóch zdań najedli się strachu. Internauci od razu prosili ich o opisywanie sytuacji.

Znany piosenkarz musiał awaryjnie lądować. Jego żona pokazała, co się działo na pokładzie

Bunnie XO zamieściła w mediach społecznościowych nagrania z całej akcji awaryjnego lądowania. Jedno z nich przedstawiało pasażerów, którzy ze strachem w oczach obserwowali rozwój wydarzeń.

Kiedy prywatny odrzutowiec, którym podróżujesz, właśnie zatrzymał się w powietrzu, zawrócił i powiedziano nam, że musimy awaryjnie lądować z powodu awarii - podpisała post.

Żona muzyka pozostała w kontakcie z internautami, by ich uspokoić. Choć opisała wydarzenie jako "przerażające", podkreślała, że "starała się być spokojna". Po kilkunastu godzinach w mediach społecznościowych podcasterki pojawił się kolejny post.

Na szczęście Jelly Roll, jego żonie i pozostałym pasażerom feralnego odrzutowca udało się dotrzeć bezpiecznie do celu. Bunnie XO opublikowała zdjęcia zza kulis muzycznego wydarzenia. Podczas przygotowań do gali wcieli się w rolę korespondentki. 

Fani mają nadzieję, że będą mogli pogratulować idolowi kolejnej statuetki na otuchę po dramatycznych chwilach.

Jelly Roll
Jelly Roll i jego bliscy przeżyli chwile grozy, fot. TikTok @ xomgitsbunnie
Jelly Roll
Jelly Roll i jego bliscy przeżyli chwile grozy, fot. TikTok @ xomgitsbunnie
Jelly Roll
Jelly Roll i Dolly Parton, fot. Instagram
Jelly Roll
Jelly Roll i jego bliscy przeżyli chwile grozy, fot. Instagram