Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Ojciec skoczka ujawnił, kiedy trafiła do szpitala
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.03.2023 08:08

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Ojciec skoczka ujawnił, kiedy trafiła do szpitala

Dawid Kubacki
fot. KAPiF/instagram.com/dawid.kubacki.official/

Żona Dawida Kubackiego nieoczekiwanie znalazła się w szpitalu, a jej mąż natychmiast zareagował, mimo zawodowych obowiązków. Teraz ojciec skoczka zdradza, co stało się z Martą.

Od 2019 roku są zgodnym małżeństwem, a niedawno doczekali narodzin drugiej córki, Mai. Sportowiec nie ukrywa, że rodzina jest dla niego najważniejsza i gdy okazało się, że bliscy go potrzebują, nie wahał się ani chwili.

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala

W niedzielne popołudnie fani skoków narciarskich przeżyli zaskoczenie, gdy okazało się, że nasz reprezentant nagle zrezygnował z udziału w konkursie Pucharu Świata w Vikersund. Początkowo przekazano, że takie kroki zostały podjęte z "powodów osobistych" skoczka.

Niedługo później sam Dawid Kubacki w mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym wyjaśnił, co się stało. Jego żona trafiła do szpitala, a jej stan jest ciężki.

Sportowiec skrycie komentował całą sytuację, jednak o stanie zdrowia Marty postanowił opowiedzieć jego ojciec.

Żona Dawida Kubickiego trafiła do szpitala. "Jej stan jest ciężki"

Ojciec Dawida Kubackiego zdradza, co stało się z Martą

Edward Kubacki o nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego powiedział Super Expressowi. Okazuje się, że kobieta trafiła do szpitala w niedzielny poranek z poważnymi zaburzeniami serca.

Teraz priorytetem dla Dawida Kubackiego jest opieka nad żoną oraz dwoma córkami. Skoczek otrzymał w ciągu ostatnich dni ogromne wsparcie od innych sportowców i członków Polskiego Związku Narciarskiego.

Gdyby było trzeba, wysłalibyśmy po niego nawet prywatny odrzutowiec — wyznał Jan Winkel, sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego.

Dawid Kubacki nie wróci na skocznie

Wraz z nagłym pogorszeniem się stanu zdrowia żony sportowiec podjął ważną decyzję względem swoich kolejnych wystąpień na skoczni. Dawid Kubacki nie powróci już do rywalizacji w sezonie 2022/2023.

Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze — przekazał w oświadczeniu.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Super Express