Swiatgwiazd.pl
Mroczkowie

instagram

Żona Marcina Mroczka pozuje na plaży. Ależ figura

10 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Choć żona Marcina Mroczka stara się unikać popularności w mediach, to na Instagramie chętnie się dzieli fragmentami swojego życia. Pokazała niedawno zdjęcie z plaży z rodzinnych wakacji. Fani nie kryją zachwytu

  • Marlena Muranowicz od 7 lat jest żoną Marcina Mroczka

  • Choć kobieta unika ścianek i wywiadów, chętnie udziela się w social mediach

  • Jej najnowsze zdjęcie wzbudziło spore poruszenie wśród internautów

Marlena Muranowicz to prawdziwa kobieta sukcesu - w showbiznesie jednak przede wszystkim jest znana jako żona znanego aktora, Marcina Mroczka. Prowadzi też popularnego Instagrama, na którym najnowsze zdjęcie zebrało dużo reakcji.

Marcin Mroczek na rodzinnych wakacjach

Marcin Mroczek to jeden z popularnych polskich aktorów. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola w serialu ,,M jak miłość", w którym gra od samego początku emisji programu. Choć angażuje się także w inne projekty, to jednak większość polskiej publiczności kojarzy go z postacią Piotra Zduńskiego.

Niedawno wraz z rodziną postanowił skorzystać z pięknej, polskiej pogody i udał się na wakacje nad polskie morze. Wraz z żoną i dwójką synów spędził dużo czasu na pływaniu i opalaniu się, ale także doświadczyli załamania pogody, czym niepocieszony aktor podzielił się na swoim Instagramie.

Najwięcej emocji jednak wzbudziło zdjęcie jego żony, Marleny Muranowicz. Na swojego popularnego Instagrama wrzuciła zdjęcie z plaży, na którym szeroko się uśmiecha i pozuje w samym bikini, okularach przeciwsłonecznych i napojem w ręku. Fotografia wykonana z góry i z podpisem ,,so hot (ang. ale gorąco)" przyciągnęła spore zainteresowanie internautów.

W komentarzach aż roi się od komplementów dotyczących urody żony aktora. Internauci docenili także jej piękną sylwetkę, która imponuje tym bardziej, gdy sobie przypomnimy, że jest matką dwójki dzieci.

- Marlena pięknie wyglądasz i piękny masz uśmiech

- Piękna

- Ładna kobieta - czytamy w komentarzach.

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś szczerze o rozwodzie. To nie było dla niego łatwe

CZYTAJ DALEJ

Kim jest żona Marcina Mroczka?

Marlena Muranowicz jest związana węzłem małżeńskim z Marcinem Mroczkiem od 2013. Wspólnie wychowują dwójkę synów - Ignacego i Kacpra. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że aktor ma żonę - rzadko pojawiają się razem na ściankach, Marlena nie lubi udzielać wywiadów.

Zamiast tego dużo czasu poświęca swojej karierze. Z wykształcenia jest dziennikarką i politolożką, jednak jej kariera potoczyła się w zupełnie innym kierunku. Jest menadżerką swojego męża, a oprócz tego posiada własną agencję modelek i hostess.

Prowadzi także popularny profil na Instagramie, gdzie często dzieli się rodzinnymi zdjęciami. Tam internauci szybko odkryli jej urodę, każde jej zdjęcie zgarnia mnóstwo pochwał i lajków. Aktualnie obserwuje ją ponad 12 tysięcy użytkowników.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >