Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 15 lat temu próbowała podbić polski show-biznes i nagle zniknęła. Teraz pokazała zdjęcie z córką
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.02.2024 14:28

15 lat temu próbowała podbić polski show-biznes i nagle zniknęła. Teraz pokazała zdjęcie z córką

Natalia Lesz
fot. KAPiF, Instagram

Kilkanaście lat temu próbowała swoich sił w show-biznesie. By zaistnieć śpiewała, tańczyła oraz bywała na salonach. Jednak w pewnym momencie całkowicie zniknęła z mediów. Teraz pochwaliła się uroczym zdjęciem z córeczką.

Próby zaistnienia w show-biznesie

W dzisiejszych czasach wiele osób marzy o byciu sławnym i rozpoznawalnym. Jednak by zaistnieć w show-biznesie, zwykle trzeba posiadać jakąś umiejętność, talent lub specjalizację w konkretnej dziedzinie. Coraz częściej się zdarza, iż osoby z pierwszych stron tabloidów czy czołówek portali to postacie, które po prostu… są. Pierwszym przykładem, jaki przychodzi na myśl jest Kim Kardashian oraz cała jej familia. A z polskiego podwórka taką “gwiazdą” ostatnich miesięcy jest Caroline Derpienski.

Bohaterka tego artykułu próbowała swoich sił w wielu dziedzinach. Grała w serialach, śpiewała na scenie, grała w filmach i serialach oraz pojawiała się na branżowych imprezach. Swego czasu krążyło wokół niej wiele spekulacji m.in. iż karierę rzekomo zagwarantował jej wpływowy ojciec. 

Domyślacie się już, o kogo chodzi?

Anna Kalczyńska opublikowała wstrząsający post. Pisze o nowotworze. "Gdybym wiedziała wcześniej" W mediach aż huczało o rozstaniu Magdaleny Narożnej z narzeczonym. Nowe zdjęcie rozwiało wszelkie wątpliwości

Kariera Natalii Lesz w telewizji

Mowa o Natalii Lesz. W pewnym momencie była jednym z gorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Szczyt jej popularności przypadł na 2008 rok. Wydała wtedy debiutancki album zatytułowany jej imieniem i nazwiskiem. Dzięki krążkowi miała szanse wystąpić na 45. Międzynarodowym Festiwalu w Sopocie. W tym samym roku Lesz otrzymała dwie nagrody za debiut roku. 

Następnie piosenkarka wzięła udział w popularnym show “Taniec z gwiazdami” (wtedy jeszcze emitowanym na antenie TVN). Wystąpiła w parze z Łukaszem Czarneckim, z którym doszła do wielkiego finału.

Dzięki zdobytej popularności Natalia Lesz dostała jedną z głównych ról w serialu TVP “Tancerze”, gdzie zagrała m.in. obok Katarzyny Glinki, Marcina Dorocińskiego oraz debiutującego wówczas Sebastiana Fabijańskiego. Później nagle zniknęła z show-biznesu.

Natalia Lesz pokazała córkę

Od tego czas Lesz pojawiła się w kilku produkcjach, grając niewielkie role. Były to takie tytuły, jak m.in. “Pierwsza miłość”, “Singielka”, “Korona królów” czy nie tak dawno “Przyjaciółki”. 

Natalia pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Z okazji walentynek dodała zdjęcie z domowego archiwum ze swoją córką Alicją, której doczekała się ze związku z Adamem Maciejewskim. Do fotografii dodała opis:

Moja Walentynka od 9 lat .

Warto dodać, że macierzyństwo zainspirowało Natalię do nagrania albumu z piosenkami dla dzieci. Wydany w ubiegłym roku album nosi tytuł “Piosenki domowe”.

Urocze?

Natalia Lesz, fot. KAPiF
Natalia Lesz, fot. KAPiF
Natalia Lesz, fot. KAPiF
Natalia Lesz, fot. KAPiF
Natalia Lesz, fot. KAPiF
Natalia Lesz, fot. KAPiF
Natalia Lesz, fot. KAPiF
Natalia Lesz, fot. KAPiF