Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > W mediach aż huczało o rozstaniu Magdaleny Narożnej z narzeczonym. Nowe zdjęcie rozwiało wszelkie wątpliwości
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.02.2024 11:26

W mediach aż huczało o rozstaniu Magdaleny Narożnej z narzeczonym. Nowe zdjęcie rozwiało wszelkie wątpliwości

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna, fot, KAPiF, canva

Rozstanie Magdaleny Narożnej z narzeczonym Krzysztofem to temat, który powraca w mediach jak bumerang. Najnowsze zdjęcie wokalistki Piękni i Młodzi raz na zawsze utnie spekulacje?

Kim jest Magdalena Narożna?

Magdalena Narożna to jedna z największych gwiazd sceny muzycznej w naszym kraju. Sławę zdobyła jako wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. Grupa na przestrzeni lat zdobyła gigantyczną popularność - nie tylko wśród fanów disco polo. .

Do ich największych przebojów należą utwory “Niewiara”, “Ona jest taka cudowna”, “Coraz bliżej” oraz “Czułe słowa”. Teledyski do piosenek, dostępne na platformie YouTube, mają nawet po 30 milionów wyświetleń.  A “Niewiara”, utwór, dzięki któremu zespół zdobył popularność, ma dziś już 78 milionów odsłon.

“Piękni i Młodzi” w 2014 wzięli udział w programie stacji telewizyjnej Polsat “Must Be the Music. Tylko muzyka”, gdzie doszli do finału. Był to pierwszy raz, kiedy wykonawcy disco polo zaszli tak daleko.

Telewizyjna przygoda Narożnej na tym się nie skończyła.  W 2021 roku wokalistka wzięła udział w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Zajęła 6. miejsce.

Jakie wykształcenie ma Magdalena Narożna? Możecie nie uwierzyć. I tak zarobiłaby majątek, gdyby nie śpiewała Magda Narożna zgarnia fortunę za występy na weselach! Ujawniła, ile trzeba zapłacić za jej występ

Rozwód gwiazd "Piękni i młodzi"

W 2012 roku piosenkarka wyszła za Dawida Narożnego. Para doczekała się córki Gabrieli. Przez lata razem występowali w zespole Piękni i Młodzi, odnosząc przy tym wiele sukcesów. W 2019 roku para jednak rozwiodła się.

Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągłe pytania... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety, czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Prosimy, nie oceniajcie nas - ogłosili wtedy rozstanie w mediach społecznościowych.

Ich rozstaniu towarzyszył spory szum medialny m.in. z powodu awantury, do jakiej doszło podczas nocy sylwestrowej 2019/2020. Wtedy też między byłymi małżonkami i ich obecnymi partnerami wybuchła kłótnia i doszło do rękoczynów. Daniel Narożny został wykluczony z zespołu. 

Magda Narożna rozstała się z partnerem?

Po rozwodzie Magdalena Narożna związała się z Krzysztofem Byniakiem. Para zaręczyła się w 2020 roku. Piosenkarka dość często dodawała nowe zdjęcia na media społecznościowe, dzieląc się swoim szczęściem w miłości z fanami.

Jednak od jakiegoś czasu narzeczony gwiazdy zniknął z jej profilu. Zaniepokoiło to obserwujących, którzy wysnuli tezę , iż Narożna rozstała się z Byniakiem. W mediach pojawiły się również plotki, iż ma ona romans z Pawłem Góralem, czemu piosenkarka zaprzeczała.

Wokalistka w jednym z wywiadów ujawniła, że postanowiła nie pokazywać szczegółów swojego związku w sieci, z uwagi na komfort jej i narzeczonego. Z okazji walentynek zrobiła jednak wyjątek i dodała wspólne zdjęcie z ukochanym.

Myślicie, że fotka z ukochanym raz na zawsze utnie spekulacje?

Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF