Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mamy oświadczenie w sprawie rzekomego coming-outu syna Cichopek. Tylko u nas: "Adaś potrafi dojrzale zareagować"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 19.09.2023 10:09

Mamy oświadczenie w sprawie rzekomego coming-outu syna Cichopek. Tylko u nas: "Adaś potrafi dojrzale zareagować"

Syn Kasi Cichopek jest gejem? Mamy oświadczenie, fot. KAPIF
Syn Kasi Cichopek jest gejem? Mamy oświadczenie, fot. KAPIF

Syn Kasi Cichopek zrobił coming out? Na profilu 14-letniego Adama pojawiło się zdjęcie z komentarzem: “Jestem gejem”. Post został usunięty, a w jego miejsce zamieszczono oświadczenie. Mamy też ekskluzywny komentarz w tej sprawie.

Ile Kasia Cichopek i Adam Hakiel mają dzieci?

Kasia Cichopek nie znika z czołówek tabloidów, od kiedy po 18 latach związku ogłosiła separację z Marcinem Hakielem. Para w marcu 2022 roku oznajmiła mediom i fanom, że podjęła decyzję o rozwodzie. Już na pierwszej rozprawie, która odbyła się w sierpniu, zakończyli swoje małżeństwo.

Nie ma żadnej walki o majątek. Sprawy rozliczeń finansowych między Kasią i Marcinem są już dawno ustalone. Sugerowanie, że jest inaczej to czysta manipulacja i zaburzenie spokoju rodziny, która i tak jest już w stresujące sytuacji. Media i osoby, które tego nie uszanują, poniosą konsekwencje prawne – powiedziała “Faktowi” Aldona Wleklak zaraz po tym, jak byli małżonkowie opuścili salę rozpraw.

Obecnie Kasia jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, a Marcin od tegorocznej wiosny prowadzi życie singla. Oboje podkreślają, jak ważne są dla nich dzieci. Publikują wiele zdjęć ze wspólnie spędzanych chwil. Dbają przy tym o to, by nie upubliczniać wizerunku Adama i Helenki.

Starsza z pociech Cichopek i Hakiela – 14-letni Adam, jest aktywny na Instagramie. W piątek 18 września tuż przed północą na jego profilu pojawiło się zdjęcie opatrzone odważnym wyznaniem. Postanowiliśmy przyjrzeć się dosyć dziwnie wyglądającej publikacji, która zaniepokoiła internautów.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi, fot. Instagram
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi fot. Instagram
Cichopek w objęciach Kurzajewskiego pokazała brzuszek. Wszystkie aparaty skierowane tylko na nich! Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Co syn Kasi Cichopek opublikował na Instagramie?

Chociaż publiczny profil syna Kasi Cichopek świeci pustkami, to co jakiś czas obserwatorzy mogą podglądać życie nastolatka dzięki Instastories, czyli postom, które żyją maksymalnie 24 godziny. 

Adam Hakiel (syn Kasi Cichopek) na Instagramie
Adam Hakiel (syn Kasi Cichopek) na Instagramie

Chłopiec dotychczas był oszczędny w słowach. Tym większym zaskoczeniem jest to, co pokazał w nowym poście, który można było oglądać przez całą noc. Co się stało? Było tak jak przypuszczaliśmy.

Czy syn Kasi Cichopek jest gejem?

Zdjęcie, które trafiło na profil syna Cichopek i Hakiela wywołało ogromne zamieszanie. Wszystko za sprawą wyznania, jakim zostało opatrzone:

Jestem gejem – brzmiał krótki komunikat.

Adam Hakiel. Fot. Instagram @adam__hakiel.jpg
Screen Instagram @adam_hakiel

Co ciekawe w 2019 roku Marcin Hakiel w rozmowie z Plejadą wyznał, że ich syn jest obecnie już w takim wieku (miał wtedy 10 lat), że temat edukacji seksualnej nie jest im obcy:

Rozmawiamy z nim już od dłuższego czasu. Sam jest zainteresowany. On wchodzi w taki etap, że poznaje różne rzeczy – mówił ojciec Adama. 

Kasia dodała od siebie:

To nie powinno być coś tabu, tylko coś co jest naturalne, takie ludzkie.

Publikacja Adama od początku wydawała się podejrzana – zwłaszcza że została opublikowana tuż przed północą. Krótko po godzinie 8 rano zdjęcie zniknęło z jego profilu. Adam zamieścił za to sprostowanie. Tak jak przypuszczaliśmy, jego telefon wpadł w niepowołane ręce:

Co do ostatnio dodanej relacji: ktoś włamał się na moje konto, lub zabrał mój telefon. Nie ja opublikowałem te informacje. #włamanie #nieja - napisał Adam, gdy zorientował się, co się stało. 

obraz_2023-09-19_094856197.png
Adam Hakiel post Instagram @adamhakiel

Oświadczenie ws. publikacji na profilu syna Kasi Cichopek

Całą sprawę dla Świata gwiazd skomentowała osoba współpracująca z Kasią Cichopek:

Adaś, mimo że ma 14 lat, potrafi dojrzałe i szybko zareagować. Wie, że mama jest osobą publiczną. Dlatego gdy tylko zorientował się, że jest taka sytuacja, od razu zamieścił sprostowanie. Już raz publicznie wsparł mamę, kiedy ogłosiła swój związek z Maciejem Kurzajewskim. To serduszko dla Kasi znaczyło bardzo wiele, uspokoiło też hejterskie komentarze. Adaś jest odpowiedzialnym i mądrym chłopcem, który stoi za matką murem – mówi nasze źródło.

 

Na całe zamieszanie zareagowała także Kasia Cichopek, która w rozmowie z “Faktem” nie ukrywała, że jest zdenerwowana, a sprawy nie chce traktować jako małoważnej:

Ktoś po prostu zrobił mojemu synowi coś, co nawet nie jest żartem. Jako rodzice nastolatków musimy być czujni i rozmawiać z dziećmi o konsekwencjach takich zachowań. Adam na szczęście wie, jak szybko i skutecznie zareagować - przekazała Kasia Cichopek w rozmowie z tabloidem.

Dojrzała postawa nastolatka pokazuje, jak dobrze wychowanym jest dzieckiem. Mamy nadzieję, że szybko wyjaśni się, kto chciał zakpić z chłopca.

Zobacz: Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Kasia Cichopek z synem, fot. Instagram
Kasia Cichopek z synem Adamem, fot. Instagram
Marcin Hakiel i Adam Hakiel fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel i Adam Hakiel fot. Instagram @marcinhakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi, fot. Instagram
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi, fot. Instagram
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi, fot. Instagram
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi, fot. Instagram
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek, fot. KAPIF