Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Adam Levine i Behati Prinsloo znowu zostali rodzicami. Niedawno aż huczało o romansie gwiazdora
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.01.2023 12:59

Adam Levine i Behati Prinsloo znowu zostali rodzicami. Niedawno aż huczało o romansie gwiazdora

Adam Levine, Behati Prinsloo EA
fot. Splash News/@ParisaMichelle/EAST NEWS

Adam Levine i Behati Prinsloo od dekady tworzą jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Zagraniczne media donoszą, że modelka i muzyk po raz kolejny zostali rodzicami. Jeszcze niedawno wokół gwiazdora huczało od skandalu.

Razem związani są od 2012 roku, a po dwóch latach znajomości wyznali sobie miłość przed ołtarzem. Długi czas stanowili jedno z bardziej wzorowych małżeństw show-biznesu, jednak niedawno wokół piosenkarza rozpętała się prawdziwa afera. Teraz "zła sława" odchodzi jednak w zapomnienie.

Adam Levine i Behati Prinsloo po raz kolejny zostali rodzicami

Duet doskonale zna smak rodzicielstwa. Pierwsze dziecko powitali w 2017 roku, a następne już w kolejnym. Dusty Rose i Gio Grace długo czekały na rodzeństwo, jednak kilka miesięcy temu modelka opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Media odliczały dni do przyjścia na świat nowego członka rodziny gwiazd, tym bardziej że małżeństwo zapowiadało chęć powiększenia gromadki maluchów. Jak donosi portal Entertainment Tonight Adam Levine został ojcem po raz trzeci.

Adam Levine i Behati Prinsloo powitali wspólnie trzecie dziecko! — przekazano w mediach społecznościowych.

Duet znany jest ze swojej aktywności w internecie, jednak na razie żadne z nich nie potwierdziło jeszcze radosnych informacji. Fani z całego świata składają jednak im szczere gratulacje.

Ciąża w cieniu skandalu

Adam Levine jeszcze niedawno królował wśród portali internetowych z mniej chwalebnego powodu. Na jaw wyszły kulisy jego romansu z 23-letnią modelką, która udostępniła w mediach społecznościowych ich prywatną konwersację.

Wśród wiadomości znalazły się też takie, które odnosiły się do jego małżeństwa i oczekiwania na narodziny kolejnego dziecka. Artysta miał nawet zaproponować kochance, że nazwie niemowlę jej imieniem.

Ok, poważne pytanie. Mam kolejne dziecko i jeśli jest to chłopiec, naprawdę chcę nazwać je Sumner. W porządku? Śmiertelnie poważnie pytam — brzmiała ujawniona wiadomość.

Krytyka internautów i głośne artykuły sprawiły, że Adam Levine skomentował doniesienia, przyznając się do częstych wiadomości z młodą modelką. Dodatkowo publicznie przeprosił za własne zachowanie w obszernym wpisie.

Dużo się teraz o mnie mówi i chcę nieco oczyścić atmosferę. Podjąłem niewłaściwą decyzję, flirtując z kimkolwiek innym niż moja żona. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia. [...] Zająłem się tym i podjąłem kroki, aby wspólnie z rodziną temu zaradzić. Na tym świecie zależy mi tylko na mojej żonie i rodzinie. [...] Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem — przekazał.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Wszyscy się rozstają, a oni będą mieć dziecko. Uwielbiana wokalistka właśnie wszystko ogłosiła

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!