Swiatgwiazd.pl
Adam Małysz córka

instagram.com/karolina_malysz

Córka Adama Małysza niebawem zostanie mężatką

30 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Córka legendarnego polskiego skoczka Adama Małysza niebawem stanie się mężatką. W mediach pojawiły się nowe informacje dotyczące planowanej ceremonii. 23-letnia Karolina jest jedyną córką państwa Adama i Izabeli Małysz.

Adam Małysz niedługo odda swą jedyną pociechę w ręce zięcia. Karolina jest jedynym dzieckiem Adama i Izabeli Małysz. Para pobrała się w 1997 roku. Ich córka przyszła na świat parę miesięcy po ślubie.

Córka Adama Małysza powie wybrankowi “tak”. Wiemy, gdzie odbędzie się ceremonia

Choć Adam Małysz zakończył już karierę narciarskiego skoczka, media wciąż chętnie piszą o legendarnym sportowcu i jego rodzinie. Tym razem całą uwagę skradła córka Adama Małysza, 23-letnia Karolina. Młoda kobieta szykuje się bowiem do zamążpójścia.

Jak zapewniał podczas jednej z rozmów z dziennikarzami Adam Małysz, Karolina trwa w związku z obecnym partnerem od przeszło siedmiu lat. Już w listopadzie ubiegłego roku skoczek przekazywał, że w rodzinie szykuje się ślub. Nic nie wskazuje na to, by Adam Małysz miał coś przeciwko swemu przyszłemu zięciowi.

- Są parą od siedmiu lat (...). Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona - mówił Adam Małysz.

Wybranek córki Adama Małysza to Kamil Czyż. Pokazuje się w mediach niezwykle rzadko, przez co niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Miał studiować turystykę i rekreację, a także pracować jako instruktor narciarstwa. Niektóre ze wspólnych zdjęć pary widnieją na oficjalnym profilu Karoliny Małysz na Instragramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

W czasach pandemii COVID-19 trudno dokładnie planować najważniejszą w życiu uroczystość. Córka Adama Małysza i jej wybranek, jak donoszą media, zdołali jednak ustalić niektóre ze szczegółów. Ceremonia ma odbyć się w Wiśle.

Wisła to rodzinne miasto Adama Małysza. Niedawno skoczek postanowił okazać swoje przywiązanie do rodzinnej miejscowości poprzez wystosowanie apelu do wszystkich Polek i Polaków. Poprosił o tłumne odwiedzanie Wisły, gdy tylko rząd zdecyduje o zniesnieniu uniemożliwiających to obecnie obostrzeń.

Jak donosi “Życie na gorąco”, w Wiśle ma odbyć się także wesele młodej pary. Według doniesień tygodnika przyjęcie ma być niemałe. Z resztą ustaleń i organizacją całej uroczystości narzeczeni muszą jednak poczekać do złagodzenia sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju.

Adam Małysz to prawdziwa legenda polskiego sportu. Największą popularność przyniosło mu zwycięstwo w 49 Turnieju Czterech Skoczni. Przez wiele lat Polacy tłumnie gromadzili się pod skoczniami, by, często mimo wszechobecnego zimna, gorąco kibicować wybitnemu rodakowi na zawodach.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Wzruszony mąż Kwaśniewskiej pochwalił się w social mediach. Posypały się gratulacje

  • Nie żyje legenda rocka. Był twórcą niezapomnianych przebojów

  • Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Dziecko będzie dostanie oryginalne imię

Źródło: o2.pl, plotek.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >