Swiatgwiazd.pl
TVP

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Adam Zdrójkowski przeszedł z TVP do Polsatu. „To była wspólna decyzja”

12 Września 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Adam Zdrójkowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia w Polsce. Od lat związany był z Telewizją Polską, gdzie między innymi grał w serialu „Rodzinka.pl” oraz współprowadził program „The Voice of Poland”. Jakiś czas temu okazało się, że 21-latek rozstał się z show i tym samym przeszedł z TVP do Polsatu. W rozmowie dla Plotka w kilku słowach opowiedział o swojej decyzji.

Adam Zdrójkowski to bez wątpienia wschodząca gwiazda polskiej telewizji. Mimo młodego wieku 21-letni aktor ma już spore doświadczenie i liczną grupę fanów. Nie da się ukryć, że największą rozpoznawalność przyniósł mu serial „Rodzinka.pl” emitowany na antenie TVP.

justyna-kowalczyk

Justyna Kowalczyk pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Po raz kolejny postawiła na aktywność

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Adam Zdrójkowski odszedł z TVP

W serialu „Rodzinka.pl”, którego emisja trwała od 2011 do 2020 roku, Adam Zdrójkowski  wcielał się w postać niesfornego Kuby Boskiego. W tym czasie mocno związany był z Telewizją Polską – wziął udział w programie „Dance Dance Dance”, a także pełnił rolę jednego z prowadzących „The Voice of Poland”.

Ku zaskoczeniu widzów, którzy z niecierpliwością czekali na dwunastą edycję muzycznego show, w sieci pojawiła się informacja, że zarówno Adam Zdrójkowski, jak i Maciej Musiał nie wystąpią już w roli prowadzących. Okazało się, że serialowi bracia Boscy postawili na inne zajęcia. Młodszy z nich przeszedł do Polsatu.

Adam Zdrójkowski o odejściu z „The Voice of Poland”

Po odejściu z „The Voice of Poland”, a tym samym pożegnaniu się z Telewizją Polską, Adam  Zdrójkowski zaliczył już pierwszy występ na antenie Polsatu. Aktor jest bowiem jednym z uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie podczas debiutu wcielił się w Radka Liszewskiego.

Warto zaznaczyć, że Polsat nie jest zupełnie obcy młodemu aktorowi. Zdrójkowski jako dziecko grał bowiem w serialu „Rodzina zastępcza”, a kilka lat temu – dokładnie w 2016 roku – występował na parkiecie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Mimo to dla wielu fanów jego odejście z TVP jest nieco zdumiewające.

W jakich okolicznościach 21-letni aktor rozstał się ze stacją? O to postanowili zapytać go redaktorzy serwisu Plotek. Były już współprowadzący „The Voice of Poland”, choć niechętnie poruszył ten temat, tajemniczo przyznał, że była to obustronna decyzja.

- To była wspólna decyzja. Było dużo czynników, które spowodowały, że jest tak, a nie inaczej. Trzymam kciuki za kolejnych prowadzących – powiedział.

Jednocześnie aktor postanowił nie obarczać winą żadnej ze stron. Może się więc wydawać, że rozstał się z TVP w dobrych stosunkach. Są to jednak tylko przypuszczenia, ponieważ, jak zaznaczył sam Zdrójkowski, woli nie zagłębiać się w szczegóły podjętej decyzji.

- Dzieją się różne rzeczy, na które czasami nie mamy wpływu, ale trudno mi tutaj na kogokolwiek zrzucić winę, czy to jest z naszej strony, czy ze strony Telewizji Polskiej. Ale raczej unikam tego tematu – dodał.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >