Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Kaczorowska szczerze o pierwszym tańcu Karoliny Pisarek. "Trzeba zmienić myślenie"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.06.2022 20:14

Agnieszka Kaczorowska szczerze o pierwszym tańcu Karoliny Pisarek. "Trzeba zmienić myślenie"

Agnieszka Kaczorowska i Karolina Pisarek EA
fot. TRICOLORS/East News

W miniony piątek odbyła się długo wyczekiwana ceremonia zaślubin Karoliny Pisarek. Agnieszka Kaczorowska, która była odpowiedzialna za choreografię pierwszego tańca, tłumaczyła wizję Młodej Pary. Najwyższy czas, by odejść od tradycyjnych stylów i powszechnych utworów.

Przygotowania do wielkiego ślubu modelki i biznesmena były od dawna komentowane przez media w szczególności za sprawą cyklu reportaży "Dzień Dobry TVN", w których Młoda Para zdradzała kulisy uroczystości. Obserwatorzy gwiazdorskiego duetu mogli dowiedzieć się, że za choreografię pierwszego tańca odpowiada Agnieszka Kaczorowska.

Trenerka "Tańca z Gwiazdami" po piątkowej uroczystości wyjaśniała, dlaczego taniec Karoliny Pisarek i Rogera Sally przybrał taką formę. Najważniejszy był komfort Młodej Pary oraz urzeczywistnienie ich wspólnej wizji.

Agnieszka Kaczorowska skomentowała pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Sally

Piątkowa uroczystość była szczegółowo relacjonowana w mediach społecznościowych polskich gwiazd show-biznesu. Panna Młoda zachwycała suknią, a bajkowa sceneria luksusowego kompleksu Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą przeniósł zgromadzonych do magicznego ogrodu skąpanego w jasnoróżowe kwiaty.

Jedną z pierwszych atrakcji przygotowanych przez świeżo upieczone małżeństwo był specjalny taniec. Para wybrała jeden z popularnych przebojów wokalisty Labrintha, "Forever". Piosenka jest najbardziej znana z serialu "Euphoria", który w tym roku zdobył nagrodę MTV Movie & TV Awards.

Zakochani rozpoczęli zmysłowy taniec, który ukazał wszystkie atuty Karoliny Pisarek. Choreografia i wybór podkładu muzycznego był zdecydowanym odejściem od tradycyjnego podejścia do pierwszego tańca. Agnieszka Kaczorowska, która uczyła duet, jak poruszać się na scenie wytłumaczyła nowoczesne decyzje.

Pierwszy taniec ma być pokazem dla gości, ale przede wszystkim to para młoda ma się dobrze czuć. To jest najważniejsze, ponieważ to nie może być stresujący moment, w którym mamy koniecznie odtworzyć choreografię walca, której wszyscy dookoła oczekują, a nie czujemy tego, nie chcemy tego tańczyć, będziemy się w tym czuć sztywno. Trzeba zmienić myślenie na temat pierwszego tańca, ponieważ wiele osób jest niepotrzebnie przywiązanych do starych stereotypów — wyznała tancerka w rozmowie z Plotkiem. Tancerka podkreślała, że choreografia była szczegółowo konsultowana z Młodą Parą, by każdy z nich czuł się komfortowo. Ostatecznie pokaz miał pozostać na długo w pamięci gości.

Chodziło o to, żeby taniec był wygodny, przyjemny i efektowny. Musiały pojawić się różnego rodzaju podnoszenia, bo to zawsze robi robotę. Karolina się świetnie rusza. Roger jej bardziej partnerował — stwierdziła Agnieszka Kaczorowska.

Zdania na temat pierwszego tańca Karoliny Pisarek i Rogera Sally są podzielone, jednak trzeba przyznać, że stworzyli oni na parkiecie prawdziwe przedstawienie. Stres związany z przygotowaniami i próbami z pewnością kumulował się w małżonkach od samego początku uroczystości.

Pomimo to z uśmiechem oraz pasją wkroczyli na parkiet, by zaprezentować przed gośćmi efekt wielogodzinnych przygotowań. Po zmysłowej choreografii zaprosili zgromadzonych do wspólnej zabawy, by świętować ważny dla nich dzień.

Karolina Pisarek
Fragment relacji Michała Gały na Instagramie (instagram.com/michalgala_official/)
Karolina Pisarek
Fragment relacji Michała Gały na Instagramie (instagram.com/michalgala_official/)
Karolina Pisarek
Fragment relacji Gosi Leitner na Instagramie (instagram.com/gosialeitner)
Karolina Pisarek
Fragment relacji Natalii Karczmarczyk na Instagramie (instagram.com/natalia.karczmarczyk/?hl=pl/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Legendarna polska artystka walczy z ciężką chorobą. Nieoczekiwanie ujawniła całą prawdę

2. Gwiazda najpierw pozowała bez ubrań, teraz zachwyciła formą. Trudno uwierzyć, ile ma lat

3. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas od 13 do 19 czerwca?

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Plotek.pl