Agnieszka Kotońska Żródło: Instagram.com/ Agnieszka Kotońska_official

Agnieszka Kotońska szczerze o swoim mężu i synu

29 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Agnieszka Kotońska zdobyła się na osobiste wyznanie. W obszernym poście w mediach społecznościowych opowiedziała o swojej rodzinie i wzajemnych relacjach, jakie są w niej pielęgnowane. Z podobnym świadectwem wielu może z miejsca się utożsamić - Agnieszka Kotońska odwołuje się bowiem do czystej prozy życia, w której nie brakuje codziennych wzlotów i upadków, słownych potyczek, jak i wspólnych radości.

  • Agnieszka Kotońska zasłynęła dzięki stacji TTV realizującej program "Gogglebox. Przed telewizorem"
  • Równie popularni co influencerka są jej mąż oraz syn
  • Ostatnio Kotońska opowiedziała internautom o tym, jak wygląda jej życie rodzinne

Polska usłyszała o Agnieszce Kotońskiej dzięki programowi “Gogglebox. Przed telewizorem”. Pomysł przyglądania się temu, jak inne polskie rodziny oglądają telewizję, najwyraźniej przypadł do gustu rzeszy telewidzów, bo program, który zadebiutował na antenie TTV w 2014 roku, pojawia się tam do dziś. Jedną z bohaterek formatu jest Agnieszka Kotońska. Kobieta występuje u boku bliskich - męża Artura i syna Dajana.

Popularność Agnieszki Kotońskiej

Udział w programie “Gogglebox. Przed telewizorem” okazał się dla Agnieszki Kotońskiej przełomowy. Bohaterka formatu szybko stała się rozpoznawalna, dzięki czemu obecnie może prowadzić intensywną, rozbrzmiewającą echem aktywność w sieci, która spotyka się z równie bogatym odbiorem.

Od sławy w sieci i telewizji niedaleko już do udziału w talk-show Kuby Wojewódzkiego czy programu “Druga twarz”, gdzie faktycznie wystąpiła influencerka. Agnieszka Kotońska pojawiła się również w formacie “Orzeł czy Reszka”.

Obecnie oficjalny instagramowy profil Agnieszki Kotońskiej zrzesza grono ponad 300 tys. obserwujących. Pojawiające się tam publikacje to przede wszystkim zdjęcia samej bohaterki “Gogglebox. Przed telewizorem”. Z ich pomocą influencerka daje internautom znać, jak spędziła dzień, od czasu do czasu promując jeden z dostępnych na rynku produktów, na przykład gotowe posiłki w słoiku. Agnieszka Kotońska niekiedy pokazuje się w social mediach także w towarzystwie najbliższych.

Wzruszające zdjęcie z dzieciństwa braci KrólikowskichWzruszające zdjęcie z dzieciństwa braci KrólikowskichCzytaj dalej

Najlepiej znanymi członkami rodziny Agnieszki Kotońskiej są naturalnie jej mąż Artur i syn Dajan. Tych dwoje nierzadko towarzyszy bowiem kobiecie w debatach przed telewizorem filmowanym na potrzeby produkcji “Gogglebox”. Ostatnio to właśnie do nich nawiązała w szczerym poście bohaterka programu, uchylając ciekawskim internautom rąbka tajemnicy. Opowiedziała o tym, jak na co dzień wygląda życie rodzinne Kotońskich.

Różne oblicza rodziny Kotońskich

W najnowszej publikacji na Instagramie Agnieszka Kotońska podzieliła się z fanami refleksją na temat rodziny i życia rodzinnego. Na początku wpisu influencerka zaznaczyła, że, choć niektórzy mogliby sądzić inaczej, w rodzinnym gnieździe Kotońskich nie brakuje okazji do sprzeczek. Jednocześnie Kotońska podkreśla, że tuż obok kłótni w ich wspólnej rzeczywistości pozostaje dużo przestrzeni na śmiech, radość i wsparcie.

- Nie, nie jesteśmy idealną rodziną, bo takich nie ma, kłócimy, płaczemy, śmiejemy się razem, ale na tym opiera się rodzina !! Wspólne tematy do rozmów, do płaczu i do kłótni. Najważniejsze ze razem idziemy przez życie i wierzymy ze świat jest piękny (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - relacjonuje bohaterka “Gogglebox”.

W dalszej części notatki Agnieszka Kotońska zachęca obserwatorów do tego, by nie obawiali się czerpać z życia garściami. Wielu z nich wydaje się przekonanych zachętą, czego dowodem jest powódź czerwonych ikonek serc, jaka pojawiła się w sekcji komentarzy.

-Po co żyć na 50% jak można na 101% (...) każdy dzień to radość i żyj tak, jakby to był ostatni dzień w twoim życiu, wyciśnij z niego wszystko (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - motywuje influencerka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: SuperExpress, Instagram, Życiorysy

Następny artykuł