Swiatgwiazd.pl
A Egurrola YT

youtube.com/Partyvideo

Agustin Egurrola ostro ocenił "You Can Dance", gdy transmitowano je w TVN. Mocne słowa

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Agustin Egurrola od wielu lat związany był ze stacją TVN. Jego ostatnie przejście do Telewizji Polskiej zaskoczyło jego fanów. Wydaje się, że choreograf nie ma dobrych stosunków z byłą stacją. W najnowszym wywiadzie zdecydował się na ostry komentarz pod adresem TVN-u.

  • Agustin Egurrola to popularny choreograf

  • Był jurorem w stacji TVN, teraz zobaczymy go w TVP

  • W ostatnim wywiadzie odniósł się do swojej poprzedniej stacji

Chociaż gwiazdy rzadko tak gwałtownie zmieniają swoją stację-matkę, Agustin postawił wszystko na jedną kartę. Błyskawicznie przeniósł się z TVN-u do programów Telewizji Państwowej. Co przyczyniło się do tej decyzji?

Nowy format You Can Dance

TVP szykuje prawdziwy hit! Po eksperymentalnym programie z udziałem gwiazd, Dance Dance Dance, pora na świeży format. W TVP będziemy mogli oglądać You Can Dance: New Generation, wcześniej emitowany w TVN. Na czym będzie polegał? Otóż zamiast dorosłych uczestników, w talent show wezmą udział dzieci.

W ramach promocji nowego programu Agustin udzielił wywiadu magazynowi "Party". Dziennikarka dopytała o szczegóły odświeżonego formatu, m.in. o skład jury. Egurrola zdradził, że obok niego w sędziowskich fotelach zobaczymy Klaudię Antos, której od dłuższego czasu kibicował. Dziewczyna dziś może pochwalić się niemałymi osiągnięciami w świecie tańca.

Zaskoczeniem może okazać się trzeci juror. Będzie to Misha Kostrzewski. Chociaż nie jest bardzo rozpoznawalny w showbiznesie, ma niezwykle popularną siostrę - Małgorzatę Rozenek. Fani zastanawiali się, czy to ona załatwiła mu pracę w telewizji.

Edyta Górniak

Syn Edyty Górniak chce zrezygnować z nazwiska ojca. Allan nie zamierza mieć z nim nic wspólnego

CZYTAJ DALEJ

Agustin Egurrola nowym jurorem w TVP

Agustin zaczynał jako juror w pierwszej polskiej wersji programu You Can Dance. Występował wtedy u boku m.in. Michała Piróga, Weroniki Marczuk, Anny Muchy czy Kingi Rusin. Widzowie polubili go również, gdy objął fotel jurora po Robercie Kozyrze w Mam Talent, gdzie razem z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak tworzyli zgraną drużynę przez 7 sezonów.

Jednak na tym zakończyła się przygoda Egurroli z TVN. Choreograf szybko zniknął z Mam Talent, a na jego miejsce wszedł, również tancerz, znany z Dancing With The Stars na Polsacie, Jan Kliment.

Teraz na Agustina czeka powrót do korzeni. Znowu będzie prowadził You Can Dance, lecz tym razem wersję dla dzieci. Dziennikarka "Party" spytała o różnicę pracy przy tym formacie w TVP, na co Egurrola odpowiedział:

- Po raz pierwszy tylko i wyłącznie profesjonalni jurorzy, więc tutaj nie ma żadnej taryfy ulgowej. Jest mnóstwo merytoryki, ale też emocji. Nie da się porównać tych dwóch formatów.

Czyżby Agustin chciał wbić szpilkę TVN-owi i odnieść się do składu jury pierwszej wersji You Can Dance? Dociekliwa reporterka postanowiła dopytać o tę kwestię, na co Agustin odpowiedział nieco wymijająco:

- Nie, to nie jest szpilka, to jest po prostu nowy pomysł na jurorów, że wszyscy mają swoją historię, wszyscy mają swój dorobek [...]. To jest coś absolutnie nowego, że decydujemy się posadzić samych zawodowców.

Mogłoby się wydawać, że Agustin odnosił się do swoich poprzednich doświadczeń z TVN-u, gdzie nie do końca podobało mu się, że w programach tanecznych oceniają gwiazdy niezwiązane ze światem tańca.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Party

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >