Swiatgwiazd.pl
Andrzej Kosmala

East News / Piotr Molecki

Andrzej Kosmala odpiera zarzuty internautów o brak opieki nad Krzysztofem Juniorem. Opowiedział o nagranej przed laty płycie

4 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Andrzej Kosmala był menadżerem Krzysztofa Krawczyka. Towarzyszył mu przez większą część jego kariery. Ostatnio w mediach dużo mówi się o tragicznej sytuacji syna zmarłego gwiazdora. Kosmala postanowił odpowiedzieć na zarzuty internautów.

  • Andrzej Kosmala był menadżerem Krzysztofa Krawczyka przez 47 lat.

  • Ostatnio został także włączony w konflikt między żoną zmarłego wokalisty, a jego synem Krzysztofem Igorem Krawczykiem.

  • Kosmala zdecydował się odpowiedzieć na krytykę internautów, którzy zarzucili mu brak opieki i należytego traktowania Krawczyka Juniora.

Andrzej Kosmala odpowiedział na zarzuty internautów

Krzysztof Krawczyk Junior był bohaterem niedawnego reportażu programu Uwaga! na TVN, w którym opowiedział, jak wygląda jego życie. Okazało się, że 47-latek żyje niemal jak bezdomny. Mieszka w pokoju, który należy do mieszkania jego dalszej rodziny. Niestety, nawet tam nie może czuć się bezpiecznie. Większość dnia spędza zazwyczaj, spacerując po mieście.

Syn zmarłego muzyka utrzymuje się jedynie z renty. Ma stwierdzoną niepełnosprawność. Cierpi na padaczkę. W materiale Uwagi! wyznał, że już od ponad roku nie widział się ze swoim ojcem. Co więcej, okazało się, że został także pominięty w jego testamencie.

W jednym ze swoich ostatnich wpisów w mediach społecznościowych Kosmala dziękował artystom, którzy wzięli udział w koncercie upamiętniającym zmarłego Krawczyka - The best of Krzysztof Krawczyk. Na koncercie niestety nieobecny był syn muzyka. Pod postem Kosmali pojawiły się negatywne komentarze, sugerujące, że menadżer celowo pomija Krawczyka Juniora.

Jacek Kurski i Jarosław Kaczyński

TVP stworzy film o Jarosławie Kaczyńskim? Produkcja miałaby opowiadać o jego "działalności opozycyjnej"

CZYTAJ DALEJ

Kosmala zdecydował się odpowiedzieć na zarzuty. Jak przyznał, był czas, kiedy obaj z Krzysztofem Krawczykiem bardzo mu pomogli.

Kosmala: Jak można pomóc komuś, kto nie chce tego

Jak przypomniał Andrzej Kosmala w odpowiedzi, przed laty Krzysztof Krawczyk i jego syn nagrali razem płytę. Co więcej, przez 2 lata Krzysztof Igor Krawczyk uczony był śpiewu i nagrywania pod okiem Kosmali i Krawczyka. Jednak on sam zrezygnował z ich dalszej pomocy i zdecydował się na wsparcie kompozytora Krzysztofa Cwynara.

- Chciałem, nagrałem z nim płytę, przez 2 lata pro bono uczyliśmy go sztuki nagrywania i śpiewania, ale on wolał się oddać zacnej parze: Krzysztof Cwynar-Zbigniew Rabiński - wyznał Kosmala.

W dalszej części wpisu menadżer zmarłego gwiazdora podkreślił, że nie chce mieszać się w sprawy rodzinne Krawczyków. Jego zadaniem jest jedynie ochrona legendy artysty, z którym współpracował przez 47 lat.

Co sądzicie o wyznaniu Andrzeja Kosmali? Wiedzieliście, że Krzysztof Igor nagrał ze swoim ojcem płytę?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >