Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Piaseczny sprowokowany przez nieznajomego. Mężczyzna przekroczył wszelkie granice
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.11.2023 14:17

Andrzej Piaseczny sprowokowany przez nieznajomego. Mężczyzna przekroczył wszelkie granice

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny wdał się w awanturę z nieznajomym, fot. KAPiF

Andrzej Piaseczny nie zwalnia tempa i po występie w telewizyjnym show zajął się muzyczną działalnością. W mediach społecznościowych pochwalił się nowym projektem, którym chciał przybliżyć internautom święta. Nie wszyscy jednak mu pogratulowali. Gwiazdor wdał się w dyskusję, która zmieniła się w awanturę.

Andrzej Piaseczny pochwalił się nowym projektem

Ostatnio mogliśmy regularnie oglądać występy muzyka w programie "Taniec z Gwiazdami". Jako jeden z jurorów skradł serca widzów, ale jego największą pasją nadal pozostaje muzyka. Od pewnego czasu pracuje nad nowym materiałem, a zalążkiem twórczości niedawno pochwalił się w mediach społecznościowych.

Wraz z Kacprem Dworniczakiem stworzył świąteczny przebój, który premierę będzie miał 17 listopada. Utwór ma umilić obserwatorom oczekiwanie, a także przybliżyć nowy kierunek muzyczny Andrzeja Piasecznego. Nie wszyscy jednak byli uradowani.

Andrzej Piaseczny (7).jpg
Andrzej Piaseczny wdał się w awanturę z nieznajomym, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny (6).jpg
Andrzej Piaseczny wdał się w awanturę z nieznajomym, fot. KAPiF
Piasek przez 8 lat ukrywał "kobietę życia". Razem wychowywali jej synów. Dziś milczy na ten temat Andrzej Piaseczny o partnerze. "Zaczynamy od przytulania". To z nim się spotyka

Andrzej Piaseczny zaatakowany przez mężczyznę

W komentarz internauci chętnie ocenili fragment twórczości duetu. Wielu pogratulowało twórcom, a nawet przyznało, że poczuło klimat zbliżającej się zimy. Niestety znalazły się także głosy, które zdecydowanie popsuły świąteczny humor Andrzeja Piasecznego.

Nienawidzę takich tandetnych klimatów - stwierdził internauta.

Muzyk nie mógł pozostawić takich słów bez odpowiedzi. Początkowo zaczął przekonywać mężczyznę do poszukania rozrywki w innych zakątkach internetu. Szybko dyskusja zamieniła się w awanturę.

Nienawiść prowadzi donikąd. Gdyby zechciał pan przyjąć moją radę, proszę sobie znaleźć coś co pana pozytywnie zajmie. Gdzieś tam…

Andrzej Piaseczny odpowiada na hejt

Internauta nie dał za wygraną i odpowiedział muzykowi, jednak jego kolejne komentarze zostały usunięte. Możemy przypuszczać, że niepochlebne wypowiedzi były pełne obelg lub wulgaryzmów, ponieważ Andrzej Piaseczny ponownie zareagował w komentarzach.

Drogi panie. Grzecznie informuję, że wszelkie wiadomości, w których obraża się kogokolwiek, będą z mojego profilu usuwane. Proszę nie przekraczać tych granic. Wszystko można powiedzieć spokojniej. W przypadku powtarzania się takich sytuacji profil pana zostanie zablokowany.

Czar świątecznej melodii szybko prysł, jednak Andrzej Piaseczny po raz kolejny pokazał, że angażuje się nie tylko w swoją muzykę, ale także broni dobrego imienia przyjaciół.

Andrzej Piaseczny1.png
Andrzej Piaseczny wdał się w awanturę z nieznajomym, fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official/
Andrzej Piaseczny (8).jpg
Andrzej Piaseczny wdał się w awanturę z nieznajomym, fot. KAPiF