Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natalia Janoszek ma nową pracę! Aneta Glam zdradziła nam szczegóły. Wpadła na nią po aferze z Bollywood
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 07.12.2023 10:27

Natalia Janoszek ma nową pracę! Aneta Glam zdradziła nam szczegóły. Wpadła na nią po aferze z Bollywood

Aneta Glam, Natalia Janoszek
fot. KAPiF, Świat Gwiazd

To, że show-biznes (szczególnie ten polski) bywa przewrotny, nie jest żadną tajemnicą. Czasami jednak “wielkie powroty” zaskakują nawet tych, którzy na gwiazdach zjedli zęby. Tak jest też w przypadku Natalii Janoszek i jej… nowej pracy. O szczegółach opowiedziała nam Aneta Glam. Powiedzieć, że jej słowa o “gwieździe Bollywood” zaskakują, to nic nie powiedzieć. Co nam wyznała?

"Królowa przetrwania" nowym hitem TVN. Aneta Glam o powodach uczestnictwa w programie

“Królowa przetrwania” ma być hitem tej zimy, nie tylko w samym TVN-ie, ale i polskiej telewizji w ogóle. Show, w którym udział bierze dwanaście uczestniczek, gwiazd Internetu, nagrano w Tajlandii i – jak przekonuje stacja – pozwoli poznać ich prawdziwą twarz, bez instagramowego filtra i jakiejkolwiek cenzury.

Na liście gwiazd, gdzie dość nieoczekiwanie znalazła się między innymi, znana z rozdmuchanej przez Krzysztofa Stanowskiego “afery bollywoodzkiej”, Natalia Janoszek, jest również Aneta Glam. Gwiazda “Żon Miami” i nemezis innej celebrytki – Caroline Derpienski, wyjaśniła w rozmowie ze Światem Gwiazd, dlaczego zdecydowała się wziąć udział w show.

Aneta przyznała, że początkowo, chwilę po otrzymaniu propozycji, miała wiele wątpliwości, szybko jednak zdecydowała, że taka przygoda przyniesie więcej dobrego, aniżeli złego. Kierowały nią zaś przede wszystkim trzy czynniki.

Po pierwsze, chciałam przekazać moją pensję na cele charytatywne. Po drugie, chciałam pokazać się w tym programie taka, jaka naprawdę jestem. [...] Po trzecie zgodziłam się na udział, by mieć możliwość rozpowszechniania mojej wegańskiej misji – powiedziała.

To nie Glam jednak, choć niewątpliwie jest ona niezwykle kolorową postacią, budzi największe kontrowersje.

Natalia Janoszek powraca, a ludziom puszczają nerwy. Dostało się też innym "królowym"

Prócz Glam i wspomnianej już Janoszek, w show pojawią się również: Josie Kwasniewska (znana między innymi z udziału w programie “Love Island”), Ewelina Kubiak (uczestniczka “Warsaw Shore”, znana jako Ewel0na), Klaudia Klimczyk (gwiazda TikToka, znana jako Mama na obrotach), Monika Miller (aktorka i wokalistka), Edyta Folwarska (prezenterka związana ze stacją Polo TV), Klaudia Nieścior (zwyciężczyni “Top Model”), Waleria Szewczyk ("Love Island"), Wiktoria Kozar ("Hotel Paradise") oraz Marta Linkiewicz (influencerka).

Nie ulega wątpliwości, że zarówno ostatnia z wymienionych, jak i kwestionowana “gwiazda Bollywood” plasują się w czołówce pod względem szeroko rozumianej kontrowersyjności. Stacja zaś, świadomie lub nie, postanowiła zestawić obie celebrytki w jednym z materiałów promocyjnych. To wystarczyło, by sekcja komentarzy rozgrzała się do czerwoności.

Przykre jest to, że TVN promuje taką patologię i laskę, która wymyśliła sobie karierę... Oj, poziom waszej telewizji zaczyna być równy z TVPiS.

Dno... liczą się tylko lajki i oglądalność, ale nieważne, jakim sposobem zostało się popularnym.

Nie macie lepszych pomysłów? – to tylko niektóre z komentarzy.

A może jednak… okaże się, że uczestniczki nowego show pokażą się z całkiem innej strony? Aneta Glam nie ma wątpliwości i tylko w rozmowie z nami komentuje.

Aneta Glam o Janoszek

Aneta Glam wyjaśniła w rozmowie ze Światem Gwiazd, że zgadzając się na udział w programie, nie miała pojęcia, kto jeszcze weźmie w nim udział. Wiedziała jedynie, że uczestniczek będzie 12. Gdy odkryła, że w ekipie jest także Janoszek, nie kryła zdziwienia.

Było to dla mnie wielkim zaskoczeniem. […] Nie pomyślałabym nigdy, że tam będzie – powiedziała.

Przyznała również, że “nie wie dokładnie, jaki był cel jej zaproszenia do programu”. Przy okazji wyjasniła jednak, że “Królowa przetrwania” pozwoli… poznać Janoszek z innej strony.

Zachęcam do oglądania. W dżungli panują inne zasady – dodała.

Jak finalnie poradziły sobie uczestniczki show? Czy zdemaskowana “gwiazda Bollywood” rzeczywiście okaże się zupełnie inną osobą, niż wydawało się wcześniej? O tym przekonamy się już 27 grudnia (wtedy też premiera na platformie Player, dzień później zaś – w TVN7).

unnamed (8).jpg
Aneta Glam
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek