Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Mucha sporo odsłoniła przed kościołem. Ksiądz dosadnie skomentował sprawę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.08.2022 21:58

Anna Mucha sporo odsłoniła przed kościołem. Ksiądz dosadnie skomentował sprawę

Anna Mucha EA
TRICOLORS/East News

Anna Mucha wzbudziła ostatnio niemałe kontrowersje. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym odsłoniła spory fragment pupy. Nie to jest jednak problemem, lecz fakt, że pozowała przy tym oparta o drzwi kościoła. Sprawę skomentował teraz ksiądz, znany spowiednik gwiazd.

Gwiazda promuje spektakl, którego jest producentką. Gra w nim też główną rolę. Sztuka ma komediowy, przewrotny i prowokujący charakter, Mucha postanowiła więc zareklamować go w równie kontrowersyjny sposób. Fotografia wywołała jednak wiele skrajnych emocji.

Anna Mucha wywołała poruszenie zdjęciem przed kościołem

Kilka dni temu pisaliśmy, jak wielką burzę w komentarzach wywołała fotografia, opublikowana przez aktorkę (więcej TUTAJ). Zdjęcie, na którym wypina do obiektywu pupę i pozwala, żeby wiatr rozwiał jej sukienkę w sugestywny sposób sprawiło, że o zdarzeniu zrobiło się głośno także poza mediami społecznościowymi.

Sesja powstała na tle protestanckiego kościoła we Francji. W pobliżu budynku znajduje się napis "déviation", co po francusku znaczy po prostu "objazd", jednak w języku polskim może kojarzyć się z dewiacją, a co za tym idzie – perwersją lub degeneracją. To także mogło wpłynąć na reakcje internautów.

Teraz w sprawie wypowiedział się ksiądz Janusz Koplewski, znany jako spowiednik gwiazd. Duchowny udzielił wywiadu portalowi Fakt i wyznał, co sądzi o zachowaniu aktorki. Jak można się domyślać, nie wzbudziło to w nim entuzjazmu, czemu szczerze dał wyraz.

Ksiądz Koplewski o zdjęciu Anny Muchy

To niesmaczne. Niezależnie od tego, jaka to świątynia, taki czyn oznacza brak kultury. Nie chcę osądzać pani Anny Muchy, bo przecież mówi się, by nie sądzić, alby samemu nie być sądzonym, ale sam czyn dla mnie jest niesmaczny – grzmiał ksiądz Koplewski. Duchowny wyjaśnił, że według niego kościoła nie należy wykorzystywać do "zdobywania popularności w mediach społecznościowych". Jego zdaniem, by nie urazić uczuć religijnych innych ludzi, powinno się w pobliżu świątyni zachowywać i ubierać stosownie. – Czyż nie lepiej takich zdjęć robić na tle wieży Eiffla albo innego zabytku w Paryżu? Przed świątynią taka poza po prostu razi – dodał na koniec ksiądz.

Zgadzacie się z tą opinią?

Zobacz zdjęcia:

Anna Mucha EA
Anna Mucha, fot. TRICOLORS/East News
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. instagram.com/taannamucha
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. instagram.com/taannamucha
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. instagram.com/taannamucha
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. instagram.com/taannamucha

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żona Ibisza przypadkiem zdradziła płeć dziecka? Fani wskazują na jeden szczegół, są pewni

  2. Już wiadomo, kiedy Rozenek poprowadzi "DDTVN". Pracownicy są oburzeni, stracą spore pieniądze?

  3. Skandal na koncercie polskiej wokalistki. Rzuciła w tłum niebezpiecznym przedmiotem, mamy nagranie

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt

Tagi: Anna Mucha