Swiatgwiazd.pl
Anna Wendzikowska EA

fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Wendzikowska zamieściła pożegnanie. "Coś we mnie pękło. Mam dla kogo żyć"

8 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Anna Wendzikowska udostępniła nagłe oświadczenie w mediach społecznościowych. Znana dziennikarka podjęła ważną decyzję w sprawie dalszej relacji z wielbicielami. Wycofuje się z mediów społecznościowych, by zadbać o własne dobro.

Dziennikarka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN, ze stacją współpracuje już niemal piętnaście lat. Anna Wendzikowska zdobyła rozpoznawalność przede wszystkim dzięki błyskotliwym wywiadom z reprezentantami branży filmowej.

W swojej karierze rozmawiała z najsławniejszymi aktorami, reżyserami i gwiazdami światowego show-biznesu. Z sukcesem prowadzi również media społecznościowe, gdzie często komunikuje się ze swoją prawie pół milionową publicznością. To właśnie tam dziennikarka skierowała oświadczenie dla swoich obserwatorów.

Anna Wendzikowska żegna się z mediami społecznościowymi

Aplikacje społecznościowe w obecnych czasach stanowią pierwszy krok w komunikacji między gwiazdami a ich wielbicielami. Instagram stał się równie wartościowym przekazem informacji jak telewizja czy prasa. Doskonale wie o tym Anna Wendzikowska, która regularnie komunikowała się z odbiorcami na temat zawodowych planów.

Edward Miszczak EA

Edward Miszczak odchodzi z TVN? Był dyrektorem programowym od 1998 roku

CZYTAJ DALEJ

Dzisiaj fani dziennikarki musieli zmierzyć się z przygnębiającym oświadczeniem. Anna Wendzikowska postanowiła zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych.

Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać... przyzwyczaiłam Was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj... — rozpoczęła wpis.

Okazuje się, że ostatni czas nie był dla dziennikarki łatwy zarówno zawodowo jak i prywatnie. Podejmując decyzję o odsunięciu się z mediów społecznościowych, Wendzikowska chce skupić swoją uwagę na polepszeniu samopoczucia, które nie satysfakcjonowało jej.

W trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię... ostatni czas był dla mnie trudny, zarówno zawodowo jak i prywatnie, starałam się być silna, bo zawsze byłam silna... ale tym razem coś we mnie pękło. Muszę się zatroszczyć o siebie, bo mam dla kogo żyć… trzymajcie za mnie kciuki — prosiła obserwatorów.

Można się tylko domyślać, że do ostateczności doprowadziła ją afera, jaka rozpętała się po jej niefortunnych słowach o niższych mężczyznach. Dziennikarka może jednak liczyć na wsparcie internautów, którzy troszczą się o jej samopoczucie. Pod oświadczeniem pojawiała się masa komentarzy rozumiejących decyzję gwiazdy, a także życzeń szybkiego powrotu do formy.

Anna Wendzikowska mierzy się z krytyką

Ostatnio media zainteresowały się dziennikarką z powodu jej wypowiedzi na antenie porannego programu "Dzień Dobry TVN". Jako gość w pewnym momencie rozmowy z prowadzącymi wypowiedziała się na temat mężczyzn, a przede wszystkim ich wzrostu.

— Dla mnie mężczyzna, który ma metr siedemdziesiąt wzrostu, no trudno o nim mówić, że jest mężczyzną przystojnym — wypowiedziała się w kontekście gwiazdy "Top Gun", Toma Cruise'a.

Okazuje się, że słowa dziennikarki miały dla niej liczne konsekwencje. Anna Wendzikowska w rozmowie z Plejadą wyznała, że od chwili rozmowy w śniadaniówce otrzymuje mnóstwo nieprzychylnych komentarzy. Choć gwiazda starała się wytłumaczyć, że jej stwierdzenie wywodziło się w dużej mierze z przekazywanych skojarzeń, internauci nie pozostali jej przychylni.

Być może odpoczynek od mediów społecznościowych pomoże Annie Wendzikowskiej zniknąć z czujnego wzroku internautów, którzy nie przepuszczą przekazywania krzywdzących stwierdzeń.

Anna Wendzikowska EA

fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:
  1. "Obraza dla panny młodej". Eliza Trybała wybrała się na ślub koleżanki w ryzykownej stylizacji

  2. Anna Lewandowska nareszcie pokazała twarze córek. "Podobne jak bliźniaczki"

  3. Kim są dzieci Krzysztofa Ibisza? Prezenter Polsatu niebawem po raz kolejny zostanie ojcem

Zapraszamy na naszego Instagrama

Czy wiesz, ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6

Ile lat skończyła Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior?

fot. SplashNews.com/East News, TRICOLORS/East News, REX/AGF s.r.l./EAST NEWS

Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami. Zaskakujące historie w polskim show-biznesie, numer 3 wywołuje łzy

Bycie osobą popularną wiąże się także z posiadaniem fanów. Niektóre gwiazdy zdecydowały się spotkać z zapatrzonymi w nie osobami, a nowa znajomość z czasem przerodziła się w miłość. Okazuje się, że wiele znanych osób związało się właśnie ze swoimi fanami. O kim mowa? Koniecznie obejrzyjcie galerię!

Zobacz galerię >

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Cezary Pazura

Życie Gwiazd

On naprawdę ma 60 lat? Nagrali, co Cezary Pazura wyrabia w USA

Czytaj więcej >
Agnieszka Woźniak-Starak

Życie Gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się gigantycznym ogrodem. Nie może uwierzyć, że należy do niej

Czytaj więcej >
fot. instagram.com/roxie_wegiel

Życie Gwiazd

Roksana Węgiel zachwyciła fanów. Pokazała zdjęcie z wakacji

Czytaj więcej >
Maciej Musiałowski, fot. youtube.com/Świat Gwiazd, TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Maciej Musiałowski szczerze o Julii Wieniawie. Nie szczędził ciepłych słów

Czytaj więcej >
fot. KRZYSZTOF OREMUS/East News

Życie Gwiazd

Żona Adama Małysza przeszła metamorfozę. Efekt końcowy robi wrażenie

Czytaj więcej >
fot. instagram.com/martyna.world

Życie Gwiazd

Martyna Wojciechowska spotkała się z adoptowaną córką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >