Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim są dzieci Krzysztofa Ibisza? Prezenter Polsatu niebawem po raz kolejny zostanie ojcem
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 06.06.2022 09:16

Kim są dzieci Krzysztofa Ibisza? Prezenter Polsatu niebawem po raz kolejny zostanie ojcem

Krzysztof Ibisz EA
fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz mimo ogromnej kariery i popularności niezwykle chroni swojego życia prywatnego. W ostatnim czasie prezenter ogłosił, że ze świeżo upieczoną żoną spodziewają się dziecka. To będzie trzecia pociecha gwiazdora.

Krzysztof ma bowiem za sobą dwa nieudane małżeństwa, a owocem tych miłości są synowie. Vincent pochodzi ze związku z Anną Nowak-Ibisz, natomiast matką starszego syna, Maksymiliana jest Anna Zejdler. Wiemy, czym zajmują się dzieci Krzysztofa Ibisza.

Krzysztof Ibisz dumnym tatą

Nie da się ukryć, że Krzysztof Ibisz niezmiennie od lat jest czołową polską gwiazdą. Spełnia się w roli prezentera, a lista produkcji i wydarzeń, które poprowadził, zdaje się nie mieć końca. Mimo tak rozwiniętej kariery gwiazdor dba o swoje życie prywatne i oszczędnie dzieli się nim z mediami.

Warto wspomnieć, że pierwszą żoną Krzysztofa była Anna Zejdler. Para pobrała się w 1998 roku. Rok po ślubie doczekali się syna, któremu dali na imię Maksymilian. Małżeństwo nie trwało jednak długo, a sielankę zakończył rozwód, do którego doszło w 2004 roku.

Rok później Krzysztof Ibisz ponownie się ożenił. Jego wybranką stała się wówczas aktorka i prezenterka Anna Nowak-Ibisz. Para jest szczęśliwymi rodzicami Vincenta, który przyszedł na świat w 2006 roku. Drugie małżeństwo Krzysztofa również zakończyło się rozwodem, a sam gwiazdor w 2021 roku wziął ślub po raz trzeci. Jego wybranką jest Joanna Kudzbalska, która jak się okazuje, jest w ciąży.

Kim są synowie Krzysztofa Ibisza?

Maksymilian Ibisz ma już 23 lata. Kiedy był dzieckiem, zdarzało się, że pozował u boku taty na ściankach. Niedługo później zniknął z życia medialnego, a szczątkowe informacje do sieci przemycała jego matka. To właśnie Anna Zejdler poinformowała swego czasu, że Maksymilian poszedł w ślady swojego ojca i podobnie jak Krzysztof Ibisz studiuje aktorstwo.

Krzysztof Ibisz z synem Maksem
fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official/
Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Vincent, młodszy syn Krzysztofa ma dziś 16 lat i także udziela się medialnie. Nastolatek jest niezwykle zafascynowany światem telewizji. Krzysztof Ibisz wielokrotnie zabierał swojego młodszego syna na plan, by pokazać, jak wygląda jego praca. Co więcej, Vincent swego czasu był asystentem swojego ojca na planie programu "Taniec z Gwiazdami". Ponadto Krzysztof wraz z Vincentem wystąpili razem na scenie, przedstawiając skecz kabaretowy na wieczorze z Paranienormalni Show.

Krzysztof utrzymuje dobre relacje z mamą Vincenta, Anną. Regularnie zamieszczają w sieci wspólne zdjęcia i relacje, a jedną z nich zobaczycie TUTAJ.

Krzysztof Ibisz z synem Vincentem i byłą żoną
Krzysztof Ibisz z synem Vincentem i byłą żoną, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official
Krzysztof Ibisz z Vincentem EA
fot. Jakub Kaminski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Rodzina królewska wkrótce się powiększy, zewsząd płyną gratulacje. Najnowsze zdjęcia mówią wszystko

  2. Niewiarygodne, co postanowiła założyć na siebie Kożuchowska. Tej kreacji nie zapomną jej przez lata

  3. Wielka radość w domu Krzysztofa Ibisza, właśnie przekazał wspaniałe wieści. Ogromne gratulacje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: viva.pl