Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Krzysztof Ibisz na nagraniu z byłą żoną. Zdradzili, co robią wspólnie w piątkowy wieczór
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 06.02.2021 01:00

Krzysztof Ibisz na nagraniu z byłą żoną. Zdradzili, co robią wspólnie w piątkowy wieczór

Krzysztof Ibisz na nagraniu z byłą żoną
instagram.com/krzysztof_ibisz_official
  • Rozwód Krzysztofa Ibisza

  • Wspólne nagranie z byłą żoną

  • Urodziny syna Krzysztofa Ibisza

Nagranie Krzysztofa Ibisza zaskoczyło internautów. Gwiazdor pokazał się na nim z byłą żoną, Anną Nowak-Ibisz. Ex-małżonkowie uwiecznili, jak wspólnymi siłami przygotowują przyjęcie urodzinowe dla swojego syna. Uchylili też rąbka tajemnicy z samego wieczoru.

Rozwód Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz

Anna Nowak poznała Krzysztofa Ibisza, gdy miała zaledwie 16 lat. Parą zostali jednak znacznie później, a ślub wzięli w 2005 roku. Jak przytacza Fakt, już kilka miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego doczekali się dziecka - syna Vincenta. W rozmowie z Magdą Mołek w programie "W roli głównej" Anna Nowak opowiedziała, jak poznała się z Krzysztofem.

Mieliśmy wtedy po 16 lat. To było w Teatrze Ochoty, w "ognisku" Teatru Ochoty, które prowadzili Machulscy. Pamiętam do dzisiaj, jak on przyszedł, stanął na schodach, ja spojrzałam... i koniec. Matka Boska i skrzypce. "To jest ten!" - wspominała.

Niestety, małżeńska sielanka nie trwała długo. Między Krzysztofem a Anną przestało się układać, co finalnie w 2009 roku doprowadziło do rozwodu.

To był proces. On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta - dodała Anna.

Ex- małżonką udało się jednak pozostać w przyjacielskich stosunkach, a pomogło im w tym wspólne wychowanie syna.

 Z Anią przyjaźnimy się, bardzo kochamy naszego synka i po prostu jest nam miło, kiedy się spotykamy. Wtedy razem gdzieś idziemy, na przykład w niedzielę na spacer do lasu, potem jemy wspólnie obiad. Ania w ogóle świetnie gotuje. To są po prostu cudowne chwile dla całej rodziny - mówił a rozmowie z Faktem Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz na wspólnym nagraniu z byłą żoną

Krzysztof i Anna wielokrotnie udowodnili, że mimo rozwodu potrafią świetnie się ze sobą dogadać. Złudzeń nie pozostawiło kolejne nagranie, którym gwiazdor podzielił się na swoim Instagramie. Ex-małżonkowie zdradzili kulisy przygotowywania przyjęcia urodzinowego dla syna - Vincent skończył już bowiem 15 lat!

Tutaj szykują się 15. urodziny młodego. Ale uwaga, tym razem młody to nie jestem ja! To Vincent! - mówił na filmie gwiazdor Polsatu.

Na szczęście ja normalna z całej tej rodziny jestem - skwitowała Anna Nowak-Ibisz.

W czasie, gdy słynna "Pani Gadżet" w pocie czoła pracowała nad potrawami, Krzysztof Ibisz oprowadzał fanów po kuchni, pokazując, jakie smakołyki będą cieszyć ich kubki smakowe tego wieczora. Nie zabrakło oczywiście fotki udekorowanego już stołu.

Warto wspomnieć, że Vincent, choć ma zaledwie 15 lat, kilkukrotnie pojawił się już w telewizji, czym chętnie podzielił się na Instagramie. Być może chłopak pójdzie w ślady znanych rodziców.

``
``

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Fakt, Viva, Instagram