Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Antoni Pawlicki jest skłócony z rodziną, od lat nie rozmawia z bratem. Różni ich niemal wszystko
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.02.2023 14:08

Antoni Pawlicki jest skłócony z rodziną, od lat nie rozmawia z bratem. Różni ich niemal wszystko

Antoni Pawlicki
fot. KAPiF

Antoni Pawlicki to znany aktor teatralny i filmowy, który popularność zyskał dzięki patriotycznemu serialowi "Czas honoru". Niewiele osób jednak wie, że jego kontakt ze starszym bratem jest znikomy. W przeszłości poróżniła ich pewna sytuacja.

Braterskie waśnie nie są nowością, jednak coraz częściej zdarza się, że bliscy nie dogadują się w kwestiach politycznych. Obecna sytuacja w Polsce z łatwością potrafi wprowadzić w burzliwą konwersację. W ekstremalnych przypadkach dochodzi do prawdziwych rodzinnych rozłamów.

Antoni Pawlicki lata temu pokłócił się z bratem

Starszy brat aktora swego czasu odpowiadał za stanowisko dyrektora TVP1. Jacek Pawlicki pozostaje aktywny w mediach społecznościowych i to właśnie tam odniósł się do zachowania młodszego mężczyzny.

Mowa tutaj o sytuacji, w której Antoni Pawlicki zatrzymał pojazd pro-life na jednej z warszawskich ulic. Swoje zachowanie tłumaczył patriotyczną postawą i chęcią chronienia przechodniów przed głoszonymi treściami pojazdu. Występek brata nie spodobał się Jackowi Pawlickiemu, który postanowił publicznie go upomnieć.

Nie jesteśmy jedyną w Polsce rodziną podzieloną przez poglądy polityczne i wyznawane wartości. Mogę jedynie wyrazić żal, że mój brat stanął po stronie lewackich niszczycieli życia, tradycji i patriotyzmu — skomentował sytuację były dyrektor TVP1 w mediach społecznościowych.

Postawa mężczyzny tylko zaogniła sytuację pomiędzy braćmi. Antoni Pawlicki otwarcie przyznaje, że nie utrzymuje relacji z bliską rodziną.

Antoni Pawlicki o szczegółach konfliktu

Choć od kłótni minęło już sporo czasu, bracia nadal nie utrzymują ze sobą bliższych relacji. Aktor w jednym z wywiadów zdradził również przyczynę takiej sytuacji. Okazuje się, że kwestie polityczne to nie jedyne różnice, które dzielą rodzeństwo.

Z bratem nie rozmawiamy, ale nie z powodów politycznych, ale osobistych. [...] Mam wrażenie, że ojciec i stryj nie są zmanipulowani tak do końca, że ciągle uważają, że PiS jest mniejszym złem, bo chyba w Polsce od dawna głosujemy na mniejsze zło — mówił dla Wyborczej.

Po głośnej sprawie Antoni Pawlicki przestał otrzymywać propozycje serialowe od TVP, mimo to nadal rozwija aktorską karierę. Ostatnio można było zobaczyć go w bardziej kinowych produkcjach m.in.: "Gorzko, gorzko", "Uwierz w Mikołaja" czy "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", gdzie występowała również jego żona, Agnieszka Więdłocha.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dół stylizacji 66-letniej Olejnik to jakiś obłęd. Wystroiła się niczym odważna nastolatka

  2. Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Wirtualna Polska, Wyborcza