Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Azja Express": Lista uczestników. Kim jest tata Adama Zdrójkowskiego?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.03.2023 15:11

"Azja Express": Lista uczestników. Kim jest tata Adama Zdrójkowskiego?

Adam Zdrójkowski
fot. KAPiF

W najnowszej edycji programu "Azja Express" wzięło udział osiem gwiazd, które do przygody zaprosiły bliskich. Tata Adama Zdrójkowskiego będzie towarzyszył synowi w podróży w nieznane. To nie pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć go w telewizji.

Do tej pory to raczej bliźniacy kradli serca widzów za sprawą udziału w popularnych serialach. Teraz czas, by poznać również ich ojca. Dariusz Zdrójkowski ma już za sobą występ w telewizyjnym programie.

Kim jest tata Adama Zdrójkowskiego? Razem wezmą udział w "Azja Express"

Dariusz Zdrójkowski nie jest związany zawodowo z show-biznesem, ale dzięki rozpoznawalności synów zdarza mu się podglądać kulisy telewizyjnych programów. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami z gwiazdami, z którymi miał okazje porozmawiać.

Niewiele osób wie, że miał okazję wystąpić w telewizyjnym programie "Chwila prawdy". Wraz z żoną, Edytą Zdrójkowską oraz bliźniakami wystąpił w jednym z odcinków w 2003 roku. Rodzina miała przygotować się do wyzwania, które następnie zaprezentowała na scenie. 

Obecnie Dariusz Zdrójkowski unika rozmów z mediami, wspierając synów zza kulis takich hitów jak "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "The Voice of Poland". Teraz duet będzie miał szansę zaprezentować swoją relację w nowym sezonie "Azji Express".

Jestem dumny z syna, nie tylko z powodu programu. Jednak go znam trochę lat, więc rozwija się na moich oczach. Jestem dumny, bo kopułkę ma nadal w porządku — podkreślał tata Adama Zdrójkowskiego.

Dowbor i Rock wychodzą z imprezy zamkniętej po "TTBZ". Publicznie nie szczędzą sobie złośliwości, prywatnie są blisko

Adam Zdrójkowski o relacji z tatą

Zawodowe obowiązki bliźniaków sprawiły, że ich życie opiera się przede wszystkim na stolicy. Biorąc pod uwagę media społecznościowe taty Adama Zdrójkowskiego, mężczyzna odnalazł swoje miejsce w górskich rejonach. 

Chętnie pokazuje za to sporadyczne spotkania z ukochanymi synami. Mimo rozłąki rodzina stara się zachować jak najbliższe relacje.

Tata od trzech lat też nie mieszka w Warszawie, więc te nasze spotkania są rzadsze. Każdemu z nas życie się zmieniło przez ostatnie lata, także uczenie siebie na nowo było ważne. Jednak to nie jest tak, że zacząłem bardziej go kochać, bo byłoby nieprawdziwe, bo kocham swojego ojca — wyznał Adam Zdrójkowski Faktowi.

Ponad miesięczna przygoda w azjatyckich rejonach z pewnością przybliżyła do siebie mężczyzn. Początek ich wyprawy możemy zobaczyć już 4 marca o godzinie 20:00 w TVN.

Duet ma sporą konkurencję w programie "Azja Express"

Adam Zdrójkowski i jego tata to nie jedyny duet, który zawalczy o nagrodę pieniężną. W wyścigu biorą udział również inne gwiazdy show-biznesu, które zaprosiły do rywalizacji bliskie sobie osoby.

Lista uczestników 3. edycji programu "Azja Express":

– Andziaks i Luka,

– Kasia i Andrzej Gąsiennicowie z programu “Googlebox”,

– Reni Jusis i Remigiusz Dorawa,

– Paulina Krupińska i Izabela Połeć,

– Czesław Mozil z żoną Dorotą,

– Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek,

– Krystian Pesta z siostrą Oliwią,

– Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem.

Po każdym dniu wyścigu po Stambule na pary będzie czekała prowadząca, Daria Ładocha. To ona będzie musiała przekazać smutne wieści parze, która dotrze na metę jako ostatnia. Gorący klimat i wizja nagrody z pewnością udzieli się uczestnikom.

Zobacz zdjęcia:

Adam Zdrójkowski z tatą.jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Fakt