Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła przykre plotki o małżeństwie. Niespodziewanie padły też słowa o wybaczeniu zdrady
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.08.2023 10:24

Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła przykre plotki o małżeństwie. Niespodziewanie padły też słowa o wybaczeniu zdrady

Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła przykre plotki o małżeństwie, fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła przykre plotki o małżeństwie, fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan otworzyła się na temat problemów w swoim małżeństwie. Postanowiła też nieoczekiwanie wypowiedzieć się na temat kwestii zdrady. Jej wyznanie zaskakuje.

Barbara Kurdej-Szatan o problemach w związku

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan są małżeństwem od dwunastu lat. Para wydaje się niemal nierozłączna, stale pokazuje się razem na branżowych eventach oraz w mediach społecznościowych.

Okazuje się jednak, że ich relacja nie jest tak kolorowa, jak wyobrażaliby to sobie fani oglądający zdjęcia roześmianych małżonków. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka wyjawiła, że nad jej związkiem pojawiały się również ciemniejsze chmury. Plotki o gorszych chwilach w małżeństwie gwiazdy okazały się zatem niebezpodstawne.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan (1).png
Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła przykre plotki o małżeństwie, fot. KAPiF
Szybko wyszło na jaw, jak Rubikowie żyją w USA. Do sieci trafiło zdjęcie prosto z ich bagażnika

Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Rafałem Szatanem

W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła, że swego czasu potrzebowała pomocy specjalisty, by poradzić sobie z problemami natury emocjonalnej. Jaki zatem tak naprawdę jest jej związek?

Jak każdy, miał wzloty i upadki. Przechodziliśmy razem przez różne trudne momenty i jestem z nas bardzo dumna, że tak wypracowaliśmy naszą miłość, związek, rodzinę, że jest nam dobrze ze sobą i nie chcemy tego niszczyć - opowiadała aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan (5).png
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o swoim związku, fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan o zdradzie

Co ciekawe, Barbara Kurdej-Szatan postanowiła opowiedzieć również o swoim stosunku do zdrady małżeńskiej. Jak się okazuje, zdaniem aktorki “skok w bok” nie musi oznaczać końca związku.

Można wybaczyć. W związku zawsze zdarzają się momenty, że coś się psuje. Ludzie się oddalają. Jeżeli zdrady są, to zazwyczaj z jakichś braków. Jeżeli bardzo się kochamy, jeżeli jesteśmy w stanie wybaczyć sobie zdradę, to ważne jest, aby trzymać się tego, co sobie postanowimy i nie robić tego ponownie - opowiadała aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan (2).png
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan (3).png
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan (4).png
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, fot. KAPiF

Źródło: jastrzabpost.pl