Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Barbara Kurdej-Szatan w nietypowej stylizacji. Ten komplet zapamiętamy na długo
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.04.2023 21:10

Barbara Kurdej-Szatan w nietypowej stylizacji. Ten komplet zapamiętamy na długo

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan chętnie pojawia się przed fotografami podczas medialnych eventów. Niedawno miała okazję wraz z innymi gwiazdami zapozować na modowej ściance. Jej stylizacja na długo zapadnie w pamięć.

Aktorka była jedną z gwiazd, które zjawiły się na premierze modowej marki Marc Cain. Przed fotografami prezentowała się w niepowtarzalnej stylizacji. Widać, że aktorka poczuła już wiosnę.

Barbara Kurdej-Szatan w nietypowym kombinezonie

Aktorka chętnie pojawia się nie tylko na planach zdjęciowych i deskach teatrów, ale również przed fotografami. Podczas wydarzenia modowej marki musiała pokazać się w stylizacji, która na długo zapadnie w pamięć zgromadzonym.

Na tę okazję wybrała luźny kombinezon ze spodniami oraz długim rękawem. Ciekawym elementem kreacji była apaszka przewiązana przy szyi gwiazdy do złudzenia przypominająca męski krawat. Cała stylizacja była jednak bardzo kobieca, a to wszystko za sprawą ciekawego wzoru.

Te gwiazdy w Wielkanoc nie pojawią się w kościele. Lista zaskakuje, numer 4 szczególnie

Barbara Kurdej-Szatan poczuła już wiosnę

Choć mało kto mógłby w to uwierzyć, biorąc pod uwagę pogodę za oknem, powitaliśmy już wiosnę. Wygląda na to, że Barbara Kurdej-Szatan chciała przyciągnąć do siebie ciepłe skojarzenia związane z tą porą roku dzięki stylizacji.

Wzór na kombinezonie gwiazdy przypomina delikatne kwiaty lawendy. Dzięki temu po spojrzeniu na jej ubiór, uśmiech sam pojawia się na twarzy. Co więcej, fioletowy odcień materiału świetnie współgra z jej jasną cerą oraz blond włosami.

Barbara Kurdej-Szatan postawiła na subtelne dodatki

Uwzględniając bogate zdobienia na kombinezonie, łatwo można było zrujnować stylizację przy użyciu zbyt wyrazistych dodatków. Na szczęście aktorka postanowiła jedynie jeszcze bardziej rozjaśnić swój strój dzięki białej torebce i butom.

W takim wydaniu można nawet pokusić się o tytułowanie gwiazdy "Panią wiosną". Podczas medialnego spotkania nikt inny aż tak nie oddał charakteru obecnej pory roku.

Zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan (32).jpg
fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan (33).jpg
fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan (34).jpg
fot. KAPiF